Diablo IV: Vessel of Nefret Genişlemesi, Oyuncuları Gelecek Yılın Sonunda Yemyeşil Bir Orman Biyomuna Getiriyor

Blizzard Entertainment, Diablo IV’ün ilk genişleme paketinin Vessel of Hatred adını taşıdığını ve gelecek yılın sonlarında oyuna çıkacağını açıkladı. Diablo ekibi bu haberi hafta sonu BlizzCon 2023’te açıkladı; burada üç yeni World of Warcraft genişletmesi ve oyuna gelecek üç yeni Overwatch 2 kahramanı hakkında bilgi aldık. BlizzCon 2023 sırasında Blizzard, Vessel of Hatred ayrıntılarını hafif […]

Diablo IV: Vessel of Nefret Genişlemesi, Oyuncuları Gelecek Yılın Sonunda Yemyeşil Bir Orman Biyomuna Getiriyor

Blizzard Entertainment, Diablo IV’ün ilk genişleme paketinin Vessel of Hatred adını taşıdığını ve gelecek yılın sonlarında oyuna çıkacağını açıkladı. Diablo ekibi bu haberi hafta sonu BlizzCon 2023’te açıkladı; burada üç yeni World of Warcraft genişletmesi ve oyuna gelecek üç yeni Overwatch 2 kahramanı hakkında bilgi aldık.

BlizzCon 2023 sırasında Blizzard, Vessel of Hatred ayrıntılarını hafif tuttu ve önümüzdeki yaz daha fazla ayrıntı paylaşacağını belirtti. Ne bekleneceğine gelince, Diablo IV’te başlayan karanlık hikayeyi sürdüren bir kampanya içeriyor. Bir basın bülteninde “Vessel of Hatred, oyuncuları baş kötü Mephisto’nun kaderini ve onun Sanctuary için şeytani planlarını öğrenmeleri için geri getiriyor” yazıyor. “Yerel halkın Nahantu olarak bildiği yemyeşil ormanlara seyahat edin.”

Aşağıda Diablo IV: Vessel of Hatred genişleme duyurusu fragmanına göz atın:

Blizzard, Vessel of Hatred’in oyunculara egzotik yeni bir bölgeyi geçmelerine, yeni kötülükleri yok etmelerine ve belki de en heyecan verici olanı, “Diablo evreninde daha önce hiç görülmemiş” tamamen yeni bir Sınıfla iblisleri öldürmenin ve sandıkları yağmalamanın yeni yollarını keşfetmelerine olanak tanıyacağını söylüyor.

Blizzard’ın Vessel of Hatred hakkında paylaştığı tek şey bu. Diablo IV’ün ilk genişletmesi 2024’ün sonlarında çıkacak.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Diablo IV’ü inceleyin ve ardından Xbox’ın artık Activision Blizzard’a sahip olmasına rağmen Diablo IV’ün (ve Call of Duty: Modern Warfare III’ün) bu yıl Xbox Game Pass’e gelmeyeceğine dair bu hikayeye göz atın. Bundan sonra devam eden Diablo IV Kan Sezonu hakkında bilgi edinin.


Vessel of Hatred ile gelen yeni Diablo IV sınıfının ne olmasını umuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory