Hayranların gerçekten istediği buysa, Marvel’s Spider-Man 2’den sonra bir Venom yan ürünü mümkün olabilir

Marvel’in Örümcek Adam 2 resmi olarak yayınlandı, ancak baştan sona oynanacak yepyeni bir hikaye olsa bile bazı hayranlar merak etmeden duramıyor; bir sonraki oyun ne zaman çıkacak? Bu sonraki taksit Marvel’in Örümcek Adamı dizi, Peter Parker ve Miles Morales’in kişisel hayatlarında kötü adamlarla savaşırken görülüyor; kötü adamlardan biri, kötü şöhretli Avcı Kraven’in liderliğindeki özel bir […]

Hayranların gerçekten istediği buysa, Marvel’s Spider-Man 2’den sonra bir Venom yan ürünü mümkün olabilir

Marvel’in Örümcek Adam 2 resmi olarak yayınlandı, ancak baştan sona oynanacak yepyeni bir hikaye olsa bile bazı hayranlar merak etmeden duramıyor; bir sonraki oyun ne zaman çıkacak?

Bu sonraki taksit Marvel’in Örümcek Adamı dizi, Peter Parker ve Miles Morales’in kişisel hayatlarında kötü adamlarla savaşırken görülüyor; kötü adamlardan biri, kötü şöhretli Avcı Kraven’in liderliğindeki özel bir milis gücü. Ayrıca oyuncuların dövüşmekten keyif alması için Sandman, Lizard ve en önemlisi Venom da var.

Kıdemli anlatı yönetmeni Marvel’in Örümcek Adam 2Jon Paquette, Venom’un yan ürünü olma ihtimalini anlattıktan sonra bir sonraki oyunu düşünüyor olabilir. ile yapılan bir röportajda İçeriden bilgiPaquette, bu son oyunun öne çıkan karakterlerinden biri olan Venom’un kendisinden bahsetti.

Venom’un kendi bağımsız oyununu çıkarabileceğine dair doğrudan bir onay olmasa da Paquette, eğer oyunculardan yoğun bir talep gelirse bunun kesinlikle dikkate alınacak bir şey olduğunu söyledi.

“Yani, yaptığımız şey şu. Biz şuna odaklandık: Örümcek Adam 2ve yapacağımız şey, hayranların nasıl tepki vereceğini görmek olacak” dedi. “Hayranları dinleyeceğiz ve kendimize şu soruyu soracağız: ‘Tamam, hayranlar ne yapacak? gerçekten istemek?'”

Ekip şu saatte Marvel’in Örümcek Adam 2 İlhamlarının çoğunu klasik çizgi roman tarihinden aldılar. En son ağ fırlatma oyununda kullandıkları temelin aynısı, Venom merkezli bir hikayenin temeli için de işe yarayabilir.

Paquette, “Orada çok zengin bir evren var ve çizgi romanların yaptığı çok şey var. Tüm bunları dikkate almaya, sonra bunları unutmaya ve karakterlerimiz ve serimiz için en iyinin ne olabileceğini düşünmeye çalıştık” diye ekledi.

Oynamak için sabırsızlanıyorsan Marvel’in Örümcek Adam 2 kendin için o zaman şanslısın; bugün (20 Ekim) PS5’te oynanabilir. Yani eğer büyük bir çizgi roman hayranıysanız hafta sonu planlarınız sıralandı.

Marvel’s Spider-Man 2 hayranıysanız bu diğer fantastik oyunlara da göz atmayı unutmayın. hikaye oyunları aynı zamanda rehberimiz en iyi tek oyunculu oyunlar etrafında.

Teknory