Discord çalışmıyor ve etkilenen kullanıcılar “engellendi” mesajı görüyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Discord’da bir kesinti yaşanıyor ve birçok kullanıcı “Üzgünüz, engellendiniz” mesajını görüyor. Kesintinin Cloudflare kesintisi ve bakımıyla bağlantılı olduğu görülüyor. Hizmetin durum sayfasına göre Discord sorunun farkında. Hizmetin ne zaman yedekleneceğine dair bilgi yok. Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Discord şu anda bir kesintiyle karşı karşıya. Birçok kullanıcı Discord hesabına giriş […]

Discord çalışmıyor ve etkilenen kullanıcılar “engellendi” mesajı görüyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Discord’da bir kesinti yaşanıyor ve birçok kullanıcı “Üzgünüz, engellendiniz” mesajını görüyor.
  • Kesintinin Cloudflare kesintisi ve bakımıyla bağlantılı olduğu görülüyor.
  • Hizmetin durum sayfasına göre Discord sorunun farkında. Hizmetin ne zaman yedekleneceğine dair bilgi yok.

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Discord şu anda bir kesintiyle karşı karşıya. Birçok kullanıcı Discord hesabına giriş yapamadığını ve “Üzgünüz engellendiniz” mesajı aldığını bildiriyor.

Anlaşmazlık çöktü

Aamir Siddiqui / Android Otoritesi

Kullanıcılardan çok sayıda rapor görüyoruz X (eski adıyla Twitter) ve Reddit. Giriş yapabilen kullanıcılar sohbetlerine ve mesaj geçmişlerine erişimde zorluklarla karşılaşıyor. Mesaj gönderme ve alma da etkilenir. Kesinti oldukça yaygın görünüyor ve muhtemelen dünya çapındaki kullanıcıları etkiliyor.

Ancak kesintinin web uygulamasını ve masaüstü uygulamasını etkilediği görülüyor. Discord’un mobil uygulaması şimdilik çalışıyor gibi görünüyor.

Discord’un resmi durum sayfası Şirketin hatanın farkında olduğunu gösterir. Ayrıca birkaç saat önce benzer bir hatayı ve bunun için bir düzeltmenin kullanıma sunulduğunu da vurguluyor. Ancak kullanıcılar hizmete erişimde zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor.

Resim 239

Aşağı Dedektör aynı zamanda Discord’un dünya çapında yayılmış gibi görünen kesinti raporlarında da önemli bir artışa işaret ediyor.

Anlaşmazlık çöktü

Discord’un X’teki resmi hesabında düne ait bir kesinti uyarısı var, ancak bu mevcut kesintiyle ilgili yeni hiçbir şey kabul edilmedi.

Kesintinin bununla ilgili olduğu anlaşılıyor Bulut parlamasıŞu anda Kontrol Paneli ve API hizmetiyle ilgili sorunlar yaşayan ve Doha’daki veri merkezinin planlı bakımı şu anda devam ediyor.

Cloudflare nedeniyle discord kapalı

Cloudflare veya Discord’da bu kesintinin ne kadar süreceği konusunda bir bilgi yok. Daha fazlasını öğrenir öğrenmez bu makaleyi güncelleyeceğiz.


Discord çalışmıyor ve etkilenen kullanıcılar “engellendi” mesajı görüyor

Teknory