Disenchanted: Bir Enchanted 3 olacak mı?

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-18T16:27:55 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-18T16:35:56 Disenchanted, 2007’nin hit filminin uzun zamandır beklenen devam filmi. Az önce Disney+’a düştü, ama yolda üçüncü bir Enchanted filmi olacak mı? Disney’s Disenchanted, Amy Adams’ın oynadığı 2007 fantezi müzikali Enchanted’ın merakla beklenen devam filmi. Ve 15 yıllık bekleyişin ardından nihayet geldi. Biz oldukça keyif aldık, bu yüzden […]

Disenchanted: Bir Enchanted 3 olacak mı?

Yayınlanan: 2022-11-18T16:27:55

Güncellenmiş: 2022-11-18T16:35:56

Disenchanted, 2007’nin hit filminin uzun zamandır beklenen devam filmi. Az önce Disney+’a düştü, ama yolda üçüncü bir Enchanted filmi olacak mı?

Disney’s Disenchanted, Amy Adams’ın oynadığı 2007 fantezi müzikali Enchanted’ın merakla beklenen devam filmi. Ve 15 yıllık bekleyişin ardından nihayet geldi. Biz oldukça keyif aldık, bu yüzden incelememize buradan göz atabilirsiniz.

Filmin özeti şu şekildedir: “Sonsuza dek mutlu geçen yıllar sonra, Giselle, Robert ve Morgan yeni bir topluluğa taşınır ve Endülüs ile gerçek dünya dengesini kaybeder.”

Devam filmi bu kadar beklendiği için, daha fazla Enchanted hikayesine ilgi olduğu açık. Hangisi şu soruyu akla getiriyor: Disenchanted, Enchanted 3’e yol açacak mı?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Disenchanted, Enchanted 3’e yol açacak mı?

Yazarken, Enchanted 3 için resmi bir plan yok.

Bu, bazılarını hayal kırıklığına uğratabilir, ancak bu asla üçüncü bir film olmayacağı anlamına gelmez, sadece Enchanted yaratıcıları veya Disney konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

Başka bir film olsa bile, tüm oyuncuların rol almak isteyip istemeyeceği belli değil. Son filmden bu yana on yıldan fazla zaman geçtiği için, serinin bazı yıldızları, bir üçlü film ortaya çıkana kadar Hollywood endüstrisinden ayrılmış olabilir.

Enchanted 3 ne hakkında olacak?

Disenchanted, Giselle (Amy Adams) ve ailesinin New York City’den Monroeville banliyölerine taşınmasıyla ilgiliydi. Yoldaki birkaç tümseğin ardından – bozmayacağız ama bunlar büyülü türden tümsekler – aile yeni hayatlarında mutlu görünüyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hikayenin bundan sonra nereye gideceğine dair çok net bir fikir yok, ancak bu film Giselle ve Morgan’ın (Gabriella Baldacchino) ilişkisinin, ikincisi ergenlik çağındayken nasıl dönüştüğünü gösterdiğinden, üçüncü film belki de Morgan tam bir yetişkin olduğunda onları kapsayabilir. .

Ayrıca Giselle, Endülüs ile hala iletişim halindedir, hatta arka bahçesinde Prens Edward (James Marsden) ve Nancy’nin (Idina Menzel) ziyarete gelebilecekleri bir portalı vardır. Morgan, Disenchanted’da bu animasyonlu dünyayı da ziyaret edebildiği için, belki Enchanted 3, Giselle’in eski evine dönüşünü kapsayabilir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Enchanted 3 ne zaman çıkacak?

Olarak Enchanted 3 onaylanmadı, ne zaman çıkacağına dair kesin bir tarih yok.

Eğer film duyurulacaksa, gösterime girmesi her an olabilir. Disenchanted, orijinalinden on yıldan fazla bir süre sonra çıktı, yani üçüncü film aynı şeyi yapabilirdi. Bu, yazılacak yeni bir hikaye ve Giselle ile ailesinin hayatları devam ederken karşılaşacakları yeni sorunlar için zaman verecektir. Bu devam filminin ne kadar beklendiği düşünülse de, bir üçlü potansiyel olarak çok daha hızlı çıkabilirdi.

Ancak, nihayetinde bunların hepsi söylenti. Şimdilik elimizdeki iki filmin tadını çıkaralım ve henüz yapmadıysanız Disenchanted’ın fragmanını yakalayalım:

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Disenchanted şu anda izlenebilir Disney+

Teknory