Bir İkonun Kariyerinin En Popüler Oyuncusu Akışta Yükseliyor

Lionsgate aracılığıyla Gerard Butler, neredeyse yalnızca, genel olarak Gerard Butler filmleri olarak tanımlanabilecek filmler yapıyor ve kimse daktilo edilmek veya güvercinlik edilmek istemese de, sonuçlar kendi adına konuşuyor. Uçak kıç tekmeleyen Scotsman’ın son girişimi ve şimdiye kadarki en popülerlerinden biri olduğu kanıtlandı. Yazma sırasında, oyuncunun tüm arka kataloğundaki hiçbir film, Rotten Tomatoes’da Jean-François Richet’in yüksek […]

Bir İkonun Kariyerinin En Popüler Oyuncusu Akışta Yükseliyor

Lionsgate aracılığıyla

Gerard Butler, neredeyse yalnızca, genel olarak Gerard Butler filmleri olarak tanımlanabilecek filmler yapıyor ve kimse daktilo edilmek veya güvercinlik edilmek istemese de, sonuçlar kendi adına konuşuyor. Uçak kıç tekmeleyen Scotsman’ın son girişimi ve şimdiye kadarki en popülerlerinden biri olduğu kanıtlandı.

Yazma sırasında, oyuncunun tüm arka kataloğundaki hiçbir film, Rotten Tomatoes’da Jean-François Richet’in yüksek oktanlı aksiyon gerilim filminin şu anda üzerinde oturduğu yüzde 94’ten daha yüksek bir izleyici ortalaması elde edemedi, ancak eleştirel fikir birliği, onu onun olarak sıraladı. şimdiye kadarki en iyi incelenen üçüncü kemik kırıcı polis dükkanı Ve Grönland.

uçak
Lionsgate aracılığıyla

Bu, insanların Butler’ın en iyi yaptığı şeyi yaptığını görmekten hoşlandığını gösteriyor. Uçak Başroldeki adamın derinliklerinin dışında bir karakteri oynamasını sağlayarak standart formüle nispeten yeni bir dönüş getiriyor. Pilot Brodie Torrance, düşman arazisine acil iniş yapmak zorunda kaldığında umduğundan çok daha fazlasını elde ediyor ve kötü şöhretli boyun kıran kişinin kimseyi öldürmeyi reddetmesi kuşkusuz bir yenilik.

Şans eseri, Mike Colter’ın hüküm giymiş katili Louis Gaspare bu taraftaki boşluğu dolduruyor ve evde izleyiciler keyifle izliyor. Uçak bu haftasonu. film hala sinemalarda oynuyor olabilir, ancak yine de Amerika Birleşik Devletleri’nde Amazon’daki en popüler 10 hitten biri haline geldi ve aynı zamanda Amerika’da iTunes’daki bir numaralı film oldu. FlixPatrol.

Açıkçası, Butler’ın Butler’ın yaptığı şeyleri yaptığına dair daha fazla örnek memnuniyetle karşılanır, bu yüzden umalım ki bizi bu cephede hayal kırıklığına uğratmasın.

Teknory