Resmi Galaxy S23 görüntüleri ve detayları AT&T tarafından sızdırıldı

TL;DR Galaxy S23 ile ilgili bir AT&T mağaza gönderisi yayınlandı. Gönderi, telefonun ve resmi özelliklerin bir açıklamasını sağlar. Ayrıca dört rengin hepsinde Galaxy S23’ün resmi görüntülerini gösterir. Samsung’un Şubat Paketsiz etkinliği o kadar yakın ki, neredeyse kokusunu alabilirsiniz. Ancak görünüşe göre yeni bir sızıntı sayesinde resmi Galaxy S23 ayrıntılarını gösteriden önce aldık. Samsung’un 1 Şubat’ta […]

Resmi Galaxy S23 görüntüleri ve detayları AT&T tarafından sızdırıldı

  • Galaxy S23 ile ilgili bir AT&T mağaza gönderisi yayınlandı.
  • Gönderi, telefonun ve resmi özelliklerin bir açıklamasını sağlar.
  • Ayrıca dört rengin hepsinde Galaxy S23’ün resmi görüntülerini gösterir.

Samsung’un Şubat Paketsiz etkinliği o kadar yakın ki, neredeyse kokusunu alabilirsiniz. Ancak görünüşe göre yeni bir sızıntı sayesinde resmi Galaxy S23 ayrıntılarını gösteriden önce aldık.

Samsung’un 1 Şubat’ta Galaxy S23’ü dünyaya tanıttığını görmemiz bekleniyordu. Ve olaya yol açan çok sayıda sızıntı nedeniyle, Samsung’un bir sonraki amiral gemisinden ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. Ancak bugünkü sızıntı, şimdiye kadar duyduğumuz her şeye güçlü bir destek veriyor.

İlk keşfedilen 9To5Googleöyle görünüyor ki bir AT&T mağazası yanlışlıkla Galaxy S23 hakkında bir gönderi yayınladı. Gönderide mağaza, dört renk grubunda da temel modelin resmi resimlerini sunuyor: Yeşil, Krem, Lavanta ve Hayalet.

Gönderi ayrıca, kameraya ve gece moduna vurgu yapan telefonun bir açıklamasını da sağlıyor. Açıklama şöyle:

Yeni Samsung Galaxy S23 ile her günü destansı hale getirin. Kusursuz Nightography ile kristal netliğinde 50 MP kamera ile anı yakalayın. Galaxy S23, güçlü işlem performansı, otomatik uyarlanabilir 6,6 inç ekran ve çalışmaya devam etmenizi sağlayacak pil gücüne sahipken çevre dostu ve sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır!

Ek olarak, artık temel modelin masaya ne getirdiğine dair bir onayımız var. Liste, boyutlar (5,76 x 2,79 x 0,30), ekran (otomatik uyarlanabilir 6,6 inç ekran), ana kamera (50 MP), 5G desteği, kablosuz hızlı şarj ve daha fazlası hakkında ayrıntıları içerir.

Bu, Samsung’un bilgileri kendi web sitesinde erken yayınlaması için bir sonraki en iyi şeydir, bu nedenle sağlanan bilgilere oldukça güvenebiliriz.

Resmi Galaxy S23 görüntüleri ve detayları AT&T tarafından sızdırıldı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow