Disney Illusion Island ‘Keeper Up’ Güncellemesi, Zamana Karşı Mücadeleleri ve Daha Fazlasını İçeriyor, Bu Hafta Yayınlanacak

Geliştirici Dlala Studios ve yayıncı Walt Disney Games, 2D Metroidvania benzeri bir platform oyunu olan Disney Illusion Island’ı bu yılın başlarında Switch’e özel olarak piyasaya sürdü. The Game Awards 2023’te En İyi Aile Oyunu dalında aday gösterildi – tüm kazananlara buradan göz atın – ve şimdi Dlala, bu hafta yeni içerik yayınlayacağını açıkladı. Daha spesifik […]

Disney Illusion Island ‘Keeper Up’ Güncellemesi, Zamana Karşı Mücadeleleri ve Daha Fazlasını İçeriyor, Bu Hafta Yayınlanacak

Geliştirici Dlala Studios ve yayıncı Walt Disney Games, 2D Metroidvania benzeri bir platform oyunu olan Disney Illusion Island’ı bu yılın başlarında Switch’e özel olarak piyasaya sürdü. The Game Awards 2023’te En İyi Aile Oyunu dalında aday gösterildi – tüm kazananlara buradan göz atın – ve şimdi Dlala, bu hafta yeni içerik yayınlayacağını açıkladı.

Daha spesifik olarak, Keeper Up güncellemesi 13 Aralık Çarşamba günü Disney Illusion Island’da ücretsiz olarak yayınlanacak. Yeni zamana karşı mücadeleleri, iyileştirilmiş bir harita gibi yaşam kalitesi güncellemelerini ve daha fazlasını içeriyor.

“Bu hızlı tempolu yeni deneyimde oyuncular, bir grup ‘eski Monoth’ tutkunu olan ‘Mavens of Monoth’ tarafından düzenlenen bir dizi yeni mücadele sayesinde, zamanı yenmeyi denemeli ve parkur hünerlerini göstermelidir. Bakalım bu topraklarda onlardan daha iyi (ve daha hızlı) nasıl gezinileceğini bilen var mı?” bir basın açıklamasında yazıyor. “Bir kursa girdikten sonra, oyuncular dünyanın yeniden karıştırılmış bölgelerinde koleksiyon parçalarını kapmak için çabalarken bir zamanlayıcı işleyecek ve mümkün olan en iyi zamanda bitiş çizgisine doğru yol alacak.”

Keeper Up güncellemesinin başka bir yerinde Dlala stüdyoları, Disney Illusion Island’ın “yeni erişilebilirlik özellikleri, yeni galeri kilitleri ve güncellenmiş bir harita dahil olmak üzere bir dizi yaşam kalitesi güncellemesi” alacağını söylüyor.

Disney Illusion Island yalnızca Switch’te mevcut ve yeni Keeper Güncellemesi bu hafta 13 Aralık’ta yayına girecek.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Disney İllüzyon Adası’nı inceleyin ve ardından Disney İllüzyon Adası’nın yapımıyla ilgili bu kamera arkası özelliğine göz atın. Ardından Disney Illusion Island ekibinin yılın en iyi müziklerinden birini nasıl yarattığını anlatan bu yazıyı okuyun.


Disney Illusion Island için Keeper Up güncellemesine mi atlıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory