Disney, MCU’da Başarısızlığa Devam Ederken, ‘Demir Adam’ Bize Marvel’in Neredeyse Çok Farklı Bir Kadere Sahip Olduğunu Hatırlatıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Hollywood tarihinin yıllıklarında, hayranların bugün hala merak ettiği pek çok harika alternatif yol var. Ya Tim Burton üçüncüyü yapsaydı yarasa Adam film? Ya Stanley Kubrick yapmış olsaydı Napolyon? Şimdi, Demir Adam yeni bir düşünme dönemini ateşledi. 2008’de Robert Downey Jr. ile ilk filmin hayran yapımı bir hızlandırılmış hali, hikayeyi sadece bir […]

Disney, MCU’da Başarısızlığa Devam Ederken, ‘Demir Adam’ Bize Marvel’in Neredeyse Çok Farklı Bir Kadere Sahip Olduğunu Hatırlatıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Hollywood tarihinin yıllıklarında, hayranların bugün hala merak ettiği pek çok harika alternatif yol var. Ya Tim Burton üçüncüyü yapsaydı yarasa Adam film? Ya Stanley Kubrick yapmış olsaydı Napolyon? Şimdi, Demir Adam yeni bir düşünme dönemini ateşledi.

2008’de Robert Downey Jr. ile ilk filmin hayran yapımı bir hızlandırılmış hali, hikayeyi sadece bir dakikaya indiriyor, kısa süre önce Twitter’da popüler oldu ve ön taraftaki distribütörün logosu bir ton sohbeti ateşledi. Hatırlamayanlar için Disney öncesi satın alınmış 2009’da Marvel, şirket Paramount ile birlikte çalışarak ilk filmlerini çekmeye başladı. Demir Adam 3. O zaman. endüstriyi kapsayan insanlar spekülasyon acil nakit akışı sorunları nedeniyle bir kar okyanusunu geride bıraktılar ve en son proje grubunun karışık tepkisi göz önüne alındığında, birçoğu olabilecek karanlığı özlüyor.

Yanıtların başka yerlerinde, franchise’ın geçmişte nasıl olduğuna dair farklı hayranlar, Universal’in de daha iyi bir ev olacağını söylüyor ve bir diğeri bunun kurumsal tarihteki en büyük eksiklik olmadığını söylüyor. Onların görüşüne göre, nesli tükenmiş bir varlığın halefinden geçmesi ve bu da yepyeni bir endüstriyi ateşledi, çok daha acı verici bir “ya olsaydı” ve bildiğimiz eğlenceyi de değiştirebilirdi.

Orada bahsedilen kaçırılan fırsat elbette doğru ve diğerleri Coca-Cola’nın Pepsi’yi birden çok kez satın alma şansına sahip olduğundan bahsederken, diğerleri Disney’in bir zamanlar “Fikirler Evi”ne sahip olmasından oldukça memnun. Bu, Marvel içeriğinin parklarda olmasına izin verir (bu biri için bir artıdır) ve farklı bir hayran için Disney’den şikayet etmek, Marvel Sinematik Evreninin pek çok “hayranının” sevgi dolu olduğu düşünüldüğünde, artık pek bir anlam ifade etmiyor. çok yakın zamanda ortaya koydukları şey.

Kaçırmış olsalar da, Paramount bugünlerde kesinlikle canını yakmıyor. Söndürme kararı Top Gun: Maverick tüm zamanların en çok hasılat yapan filmlerinden biri haline gelmesiyle sonuçlandı ve korku filmiyle de büyük başarı elde ettiler. Gülümsemek ilave olarak. Uzun ömürlü işletmeler genellikle yollarını bulurlar ve şu anda herhangi bir süper kahramanları olmasa da, son zamanlardaki gelişmelere rağmen hala yapabildikleri zaman deniyorlar. Gizli Karargah Owen Wilson’la oynadığı film, bir Twitter yorumcusu için biraz fazla aptalca.

Bu projenin dışında, şu anda Paramount Plus’ta mevcut olan diğer kahramana bitişik şeyler, Ninja Kaplumbağalar filmler.

Teknory