Pokemon Ultimate Journeys hayranları, Ash’in zaferinden sonra Scarlet Violet Efsanevi ipucunu gördü

Philip Trahan ❘ Yayınlanan: 2022-11-11T21:15:11 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-11T21:15:20 Kartal gözlü Pokemon anime hayranları, yakın tarihli bir Ultimate Journeys bölümünde yeni bir Efsanevi Pokemon için bir teaser görmüş olabilir. Pokemon animesinin Ash Ketchum’u, Ultimate Journeys serisinin son bölümünde Leon’u yenerek Pokemon Master rütbesini kazandıktan sonra bir kez daha büyük başarı elde etti. Ancak, Pokemon animesinin en […]

Pokemon Ultimate Journeys hayranları, Ash’in zaferinden sonra Scarlet Violet Efsanevi ipucunu gördü

Yayınlanan: 2022-11-11T21:15:11

Güncellenmiş: 2022-11-11T21:15:20

Kartal gözlü Pokemon anime hayranları, yakın tarihli bir Ultimate Journeys bölümünde yeni bir Efsanevi Pokemon için bir teaser görmüş olabilir.

Pokemon animesinin Ash Ketchum’u, Ultimate Journeys serisinin son bölümünde Leon’u yenerek Pokemon Master rütbesini kazandıktan sonra bir kez daha büyük başarı elde etti.

Ancak, Pokemon animesinin en son bölümünde hayranların tanık olduğu tek şey Ash’in zorlu zaferi değil.

Kartal gözlü izleyiciler, bölümün sonunda Pokemon Scarlet & Violet’in Efsanevi Pokemon’larından biri için sinsi bir teaser görmüş olabileceklerini düşünüyorlar.

Pokemon Ultimate Journeys hayranları potansiyel Gen 9 alayını görüyor

A İleti Önemli bir Pokemon sızıntısı olan CentroLeaks’ten Twitter’da Ultimate Journeys 132. bölümünün sonunda okyanusta üç gemi gösteren bir tabloyu çevreleyen.

İlginç bir şekilde, gemilerin üzerinde gökyüzünde uçan, potansiyel olarak bir fırtınayı dağıtan ve gemileri yıkımdan kurtaran, kaba suları ve bulutları tepelerinde veren bir tür parlayan küre tasviri var.

Şimdi, bazı hayranlar bu resmin Koraidon ve Miraidon’dan sonra Scarlet & Violet’teki üçüncü Efsanevi Pokemon için bir alay olduğuna ikna oldular.

Resmin rastgele doğası, bölümdeki net çerçevesi ve anime’nin daha önce resmi açıklamalarından önce önceki Efsanevi Pokemon’u alay ettiği gerçeği göz önüne alındığında, durum çok iyi olabilir.

Twitter kullanıcısı Raulromun, üç geminin Columbus’un üç gemisine atıfta bulunabileceğini kaydetti: Niña, Pinta ve Santa María. Columbus’un İspanya’dan yola çıktığı göz önüne alındığında, Gen 9’un Paldea’sının kısmen dayandığı bir bölge, mantıklı olurdu.

Önceki sızıntılar, Scarlet & Violet’ın gerçekten üçüncü bir Efsanevi Pokemon’a sahip olacağını iddia etti, ancak DLC aracılığıyla dahil edilecekti.

Ancak, bazı eğitmenler ikna olmadılar ve parlayan kürenin Mew’in başka bir temsili olduğunu düşündüler.

“Neden bu rastgele şeyler söylüyorsun? Üçüncü efsanevinin neye benzediğini bilmiyoruz. Bir sonraki bölümlerden biri tamamen Mew ve Goh’un onu yakalama arayışıyla ilgili olduğundan, bu görüntü muhtemelen miyav.

Tabii ki, bunların hepsi hala spekülasyon, yani her iki teori de doğru olabilir. Şimdilik, Pokemon animesinin en yeni Nesilden yaklaşan bir Pokemon’a erken bir bakışla hayranları bir kez daha alay edip etmediğini sadece zaman gösterecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow