Pokemon Ultimate Journeys 136 önizlemesi, Ash ve Goh’un macerasına mükemmel bir son veriyor

laura gri ❘ Yayınlanan: 2022-12-10T18:58:40 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-10T20:49:40 Pokemon Ultimate Journeys sona eriyor ve Ash ve Goh, bir sonraki mücadelelerine geçmeden önce son bir kez Lugia ile karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor olabilir. Ash ve Goh, Pokemon Journeys’teki ilk karşılaşmalarından bu yana hayatlarını değiştiren pek çok macera yaşadılar. Ash, Pokemon Ultimate Journeys’te Leon’la yaptığı inanılmaz savaşın […]

Pokemon Ultimate Journeys 136 önizlemesi, Ash ve Goh’un macerasına mükemmel bir son veriyor

Yayınlanan: 2022-12-10T18:58:40

Güncellenmiş: 2022-12-10T20:49:40

Pokemon Ultimate Journeys sona eriyor ve Ash ve Goh, bir sonraki mücadelelerine geçmeden önce son bir kez Lugia ile karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor olabilir.

Ash ve Goh, Pokemon Journeys’teki ilk karşılaşmalarından bu yana hayatlarını değiştiren pek çok macera yaşadılar. Ash, Pokemon Ultimate Journeys’te Leon’la yaptığı inanılmaz savaşın ardından Dünya Şampiyonu konumuna yükselirken Goh, kendisi ve arkadaşları arasındaki bağı önemsemeye başlar.

Ancak birçok kişi, mevcut maceraları sona ermek üzereyken Ash ve Goh’u nelerin beklediğini merak ediyor. Bazı hayranlar, Ash’in dizinin kahramanı olarak kalacağının onaylanmasının ardından ikilinin Paldea bölgesinde birlikte seyahat etmeye devam edeceğini düşünüyor. Diğerleri, önümüzdeki birkaç bölümde içten bir vedanın geleceğine inanıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Neyse ki, Pokemon Ultimate Journeys’in bir sonraki ön izleme fragmanı yayınlandı ve hayranlara 136. bölüme kısa bir göz atma fırsatı verdi. Video, ikisinin sonunda ilk karşılaşmaları olan Efsanevi Pokemon Lugia’ya geri döneceklerini gösteriyor.

Pokemon Ultimate Journeys, bir Lugia savaşıyla sonuçlanabilir

Reddit gönderisinde En büyükkalosfan, Pokemon Ultimate Journeys 136. bölüm ön izlemesinin video klibi paylaşıldı. Gönderide “Satoshi ve Git! Yeni Bir Yolculuğa Çıkın!! Önizleme artı Özel Gösterim”.

Pokemon Ultimate Journeys önizleme klibi, Lugia’nın Goh ve Ash’in eğitmen olarak bir sonraki adımları hakkında kavga etmesinden sonra ortaya çıktığı 135. bölümün sonuna daha fazla bağlam sağlar. Bölüm, çiftin Efsanevi’yi bir “Baskın Savaşı”na davet etmesiyle sona erer.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Pek çok hayran, Ash ve Goh’un sonunda onları serinin başında bir araya getiren Efsanevi Lugia’yı yeneceğini düşünüyor. Bir hayran, “Lugia, Satoshi ve Gou’yu bir araya getirdi. Şimdi onları yeni maceralarına gönderiyor”. Aynı zamanda bir başkası, “Lugia’nın ortaya çıkması ve Ash ve Goh ile savaşması bir anlamda gerçekten sembolik” diye ekliyor.

Bu Pokemon Ultimate Journeys teaser’ının Ash ve Goh’un birlikte geçirdikleri zamanı sonlandıran savaş olup olmayacağı belli değil, ancak iki kahramanın şimdiye kadarki en heyecan verici maceralarından bazılarına başlamak üzere olduğu kesin.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory