Disney Plus için En İyi VPN

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez. Disney Plus için en iyi VPN’i mi arıyorsunuz? Disney+ (“Disney Plus” olarak telaffuz edilir), The Walt Disney Company’ye ait bir isteğe bağlı video akış hizmetidir. Disney, Marvel, Pixar, Star Wars ve National Geographic (ve bazı bölgelerde Star) markaları için ayrılmış […]

Disney Plus için En İyi VPN

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez.

Disney Plus için en iyi VPN’i mi arıyorsunuz? Disney+ (“Disney Plus” olarak telaffuz edilir), The Walt Disney Company’ye ait bir isteğe bağlı video akış hizmetidir. Disney, Marvel, Pixar, Star Wars ve National Geographic (ve bazı bölgelerde Star) markaları için ayrılmış içerik merkezleriyle Walt Disney Television ve The Walt Disney Studios tarafından üretilen filmlerin ve TV dizilerinin dağıtımını yapar. Orijinal filmler ve TV dizileri de Disney+ üzerinden dağıtılır.

Bu akış hizmeti yalnızca birkaç seçili ülkede mevcuttur. Disney+’a erişmeye çalışır ve bu ülkelerin dışında yaşarsanız bir hata mesajı görürsünüz. Ayrıca Disney+, farklı konumlar için farklı içerikler sunar. Avrupa ve Asya’da yaşayanlar, ABD’dekilerden farklı bir katalog görebilir.

Neyse ki, bu sorunun bir çözümü var – bir VPN, Disney+’a dünyanın her yerinden erişmenize yardımcı olabilir. Bu makale, Disney Plus için en iyi VPN’leri inceleyecek, bu yüzden okumaya devam edin.

Bir Bakışta: Disney Plus için En İyi VPN’ler

Bu gönderi, Disney Plus için en iyi 5 VPN’i listeleyecektir. Ancak aceleniz varsa, en iyi 3 seçeneğimize hızlı bir genel bakış:

Disney Plus için En İyi VPN’ler

Disney Plus için En İyi VPN: İlk 5

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN sunucuları akış için mükemmel olduğu için Disney Plus için en iyi VPN’dir. 94 ülkede 3.000’den fazla sunucusu var. Kapsamlı sunucu kapsamı sayesinde Disney+’a dünyanın her yerinden erişebilme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ayrıca 5 eşzamanlı bağlantıya izin verir. Windows, Mac, Android, iOS, Linux ve Firestick için uygulamalar var. Ayrıca Roku, Apple TV, Akıllı TV’ler, Amazon Fire TV ve diğer cihazlarda gelişmiş Disney+ akışı ve görüntüleme için MediaStreamer (Akıllı DNS) sunarlar.

Sınırlı Fırsat: 3 ay ÜCRETSİZ!

ExpressVPN, HD ve 4K akış için minimum arabelleğe alma ve hızlı indirme ve yükleme hızlarıyla mükemmel performans sağlar.

Bu VPN hizmeti, 256 bit şifreleme ve IPv6, DNS ve WebRTC sızıntılarına karşı koruma yoluyla gizlilik ve güvenlik sağlar. Ayrıca, VPN bağlantınızı kaybetmeniz durumunda tüm trafiği durduran bir kapatma anahtarına sahiptir. Ayrıca, Bitcoin ile ödeme seçeneğiniz de olacak.

kullanma ExpressVPN oldukça basittir. Ancak bu VPN’yi kurma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 canlı sohbet desteğine ulaşabilirsiniz.

Elde etmek ExpressVPN 30 günlük para iade garantisiyle ayda 6,67 ABD dolarına (yıllık abonelikle 3 ay ücretsiz alırsınız)!

PROS

 • Tüm sunucularda yüksek hız
 • Akışlar sırasında arabelleğe alma yok
 • Sunucu bağlantısı kesilmesi yok
 • Disney+’ın yanı sıra Netflix, Hulu, BBC iPlayer ve daha fazlasının engellemesini kaldırabilirsiniz
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Diğer VPN’lere kıyasla daha pahalı

Şimdi ExpressVPN Alın!

2. CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 91 ülkede 9.200’den fazla sunucudan oluşan bir ağa sahiptir. Farklı ülkelerdeki çok çeşitli sunucu konumlarıyla, Disney Plus akışı sırasında muhtemelen bir hata mesajı görme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Disney+’a erişim için bir sunucu bulmayı kolaylaştıran akış için optimize edilmiş sunucular sunar. “Yayın için” etiketli sunucularda arama çubuğuna “Disney+” yazmanız yeterlidir.

Hem uluslararası hem de yerel hızlar yüksektir. Belirli bir konumdaki en hızlı sunucuya bağlanmak için “En İyi Konum” özelliğini kullanabilirsiniz. UHD olarak izleseniz bile çoğu durumda ara belleğe alma yaşamazsınız.

Ayrıca, akıllı TV’ler ve oyun konsolları gibi cihazlarda Disney+ engellemesini kaldırabilirsiniz. Bu VPN, normalde VPN’leri desteklemeyen cihazlarda konumunuzu değiştiren bir Akıllı DNS özelliğiyle birlikte gelir.

Bu VPN, tek bir hesapta 7 eşzamanlı bağlantıyı destekler. Bir aboneliği aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. iOS, Android, Windows, Mac ve diğer akış cihazlarını destekler. Disney+’ın engellemesini kaldırmanın yanı sıra, çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak önceden yüklenmiş güvenlik özelliklerine sahiptir.

CyberGhost 45 günlük para iade garantisi sunar, yani hizmeti 45 gün deneyebilir ve memnun kalmazsanız para iadesi isteyebilirsiniz. 7/24 canlı sohbet aracılığıyla müşteri desteğiyle iletişime geçmeniz yeterli.

PROS

 • Çok çeşitli sunucu konumları
 • Disney Plus için özel sunucular
 • Günlük tutmaz
 • 7 eşzamanlı bağlantı
 • 45 günlük para iade garantisi (bir yıllık planlar ve üzeri için)

EKSİLERİ

 • Mobil bağlantılarda P2P’yi desteklemiyor

CyberGhost’u Şimdi Alın!

3. Özel İnternet Erişimi

Bu VPN’nin 84 ülkedeki 30.000 sunucusu, birden çok Disney+ kitaplığına erişmenize izin verecektir. O zamandan beri Özel İnternet Erişimi (PIA) o kadar çok sunucuya sahip ki, akış için hızlı bir bağlantı bulma şansınız daha yüksek olacak. HD akış için yalnızca 5 Mbps gereklidir. PIA’nın ortalama hızı bunun yaklaşık 10 katı olduğu için dizileri ve filmleri gecikmesiz izleyebilirsiniz.

Önceden yapılandırılmış olarak geldiği için ayarları özelleştirmeniz gerekmez. Sadece PIA’yı kurun ve hemen akışa başlayabilirsiniz. Ancak deneyimli bir VPN kullanıcısıysanız, tüm özelleştirme seçenekleriyle oynayabilirsiniz.

Özel İnternet Erişimi oldukça makul fiyatlıdır (en ucuzu ayda 2,19 ABD doları olan 2 yıllık plandır). Paradan tasarruf etmek için, en iyi değeri sunduğu için uzun vadeli bir aboneliğe kaydolmanız önerilir. PIA, 30 günlük para iade garantisi ile gelir, böylece bu VPN hizmetini risksiz bir şekilde test edebilirsiniz.

PROS

 • 84 ülkede 30.000 sunucu
 • 10 adede kadar eşzamanlı bağlantı
 • Makul hızlar
 • Disney+, Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, Hulu ve daha fazlasıyla çalışır
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Piyasadaki en hızlı VPN değil

Şimdi Özel İnternet Erişimi Alın!

4. NordVPN

NordVPN

Disney Plus için en iyi VPN için bir başka yarışmacı da NordVPN’dir. NordVPN, çok çeşitli konumlardan Disney+ engellemesini kaldırabilen hızlı sunucular sunar. 60 ülkede 5.300’den fazla sunucusu var. Sıfır kısıtlama ile harika hızlar sunan, Disney+ için en hızlı VPN’lerden biridir.

Ayrıca, “NordLynx” olarak bilinen WireGuard sunucuları hızlıdır ve kullanıcıların HD ve 4K’da Disney Plus’ın engellemesini kaldırmasına olanak tanır. Bu kadar yüksek hızlarla akış sırasında gecikme veya arabelleğe alma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Gizlilik söz konusu olduğunda, bu VPN’nin genel merkezi, veri saklama yasasının olmadığı Panama’dadır. Bu VPN’in askeri düzeyde şifreleme ve veri koruma gibi güçlü güvenlik özelliklerine sahip olduğundan bahsetmiyorum bile.

NordVPN, Windows, macOS, Android, iOS ve Linux için uygulamalara sahiptir. Ayrıca, Disney+’ı Smart TV’lerde, Apple TV’de, Amazon Fire TV’de, Roku’da ve oyun konsollarında izlemenizi sağlayan SmartPlay’e (Akıllı DNS) sahiptir.

Disney+ engellemesini kaldırmakla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, NordVPN’in canlı sohbet desteğine ulaşmanız yeterlidir. Bu listedeki diğer VPN’ler gibi, NordVPN de para iade garantisi sunar (abonelik tarihinden itibaren 30 gün).

PROS

 • Yüksek hızlar
 • Yoğun saatlerde bant genişliği kısıtlaması yok
 • Güçlü güvenlik özellikleri
 • 6 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Masaüstü uygulamasının kullanımı garip

NordVPN’i Şimdi Alın!

5. Sörf köpekbalığı

Sörf köpekbalığı

Surfshark, Disney+ izlemek için bütçe dostu bir VPN’dir. Sınırsız bant genişliği ve gelişmiş engelleme kaldırma özellikleri nedeniyle Surfshark, dünyanın her yerinden Disney+ izlemek isteyen yayıncılar arasında popüler hale geldi.

65 ülkede 3.200’den fazla sunucusu var. Surfshark, tek bir hesapta uygun fiyata sınırsız eşzamanlı bağlantı sağlar.

Windows, Mac OS, Android, iOS ve Firestick’in tümü desteklenir. Smart DNS, Smart TV’ler, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, PlayStation ve yönlendiricilerde Disney Plus’a erişim için de kullanılabilir.

Bu VPN’nin sıkı bir gizlilik politikası vardır ve askeri düzeyde şifreleme teknikleri (AES-256) kullanır ve herhangi bir günlük tutmaz. Bunun dışında, bu sağlayıcı bölünmüş tünel açma, kötü amaçlı yazılım tarayıcı, reklam engelleyici ve gizleme gibi ek özellikler içerir.

En iyi çalışan Disney+ sunucusunu bulmakta sorun yaşıyorsanız Surfshark’ın 7/24 canlı sohbet yardımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Surfshark, 30 günlük para iade garantisi ve iOS ve Android akıllı telefonlarda 7 günlük deneme süresiyle birlikte gelir.

PROS

 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Günlük tutmaz
 • Gelişmiş güvenlik özellikleri
 • 7/24 canlı sohbet ve e-posta desteği
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

Surfshark’ı Şimdi Alın!

Disney Plus için VPN SSS

Disney+ izlemek için VPN kullanmak yasal mı?

Çoğu ülke VPN’lerin yasal olduğunu düşünür. Ayrıca, Disney+ abone sözleşmesi bunların kullanımını açıkça yasaklamaz. Bu nedenle, başka bir ülkeden Disney+ akışı yapmak için bir VPN kullanmak çoğu durumda sorun olmamalıdır. Şüpheniz varsa, ülkenizdeki ilgili mevzuatı gözden geçirmenizi öneririz.

Disney+ VPN’leri engeller mi?

Her şov/film yapımıyla ilgili birçok bölgesel lisans sözleşmesi nedeniyle, Disney+ bazı VPN’leri engeller. Bu anlaşmaları sürdürmek için site sürekli olarak VPN IP adreslerini yasaklamanın yeni yollarını arıyor ve sizin coğrafi blokajlarını aşmanızı engelliyor. Neyse ki, bu listedeki her VPN’in Disney+’ın coğrafi bloklarını aştığı kanıtlanmıştır. Platforma ihtiyacınız olduğunda erişebilmenizi sağlamak için IP adreslerini takip eder ve engellenenleri kaldırırlar.

Disney+’ı ABD dışında izleyebilir misiniz?

Evet, doğru VPN ile Amerika Birleşik Devletleri dışında Disney+ yayınını yapabilirsiniz. Disney+’ı her yerden izlemek için en iyi VPN olarak ExpressVPN’i öneririz.

Bir VPN ile Disney+ filmlerini Ultra HD/4K olarak izleyebilecek misiniz?

Evet, ancak yalnızca VPN bağlantınız yeterince hızlıysa. Disney+’ta UHD kalitesinde çok sayıda şov var, ancak bunları gecikme olmadan izlemek için en az 25 Mbps’ye ihtiyacınız olacak. Şifreleme ve verilerinizin VPN sunucusuna gitmesi gereken ek mesafe nedeniyle, bir VPN’nin bağlantınızı biraz yavaşlatması tamamen normaldir. Sonuç olarak, temel hızınız üzerindeki etkiyi en aza indirirken yüksek ve tutarlı hızlar sağlayan bir VPN seçmek çok önemlidir.

Bir VPN kullanarak Disney+’ı hangi cihazlarda izleyebilirsiniz?

Bir VPN ile çoğu cihazda Disney+ izleyebilirsiniz. Bu VPN’ler, Windows, Mac, Android, iOS, Linux, akıllı TV’ler, Apple TV, Roku, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve yönlendiriciler dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda ve işletim sistemlerinde çalışır. Yönlendiricinizde bir VPN kurarsanız, tüm ev cihazlarınızı aynı anda bağlayabilirsiniz.

Disney Plus için En İyi VPN Hakkında Son Düşünceler

Lisans anlaşmaları ve telif hakkı yasaları, Disney Plus’ta coğrafi kısıtlamalara neden olur. Neyse ki, Disney Plus için en iyi VPN’in yardımıyla içeriğin engellemesini kaldırabilirsiniz. En iyi kullanıcı deneyimini sağlayacağını düşündüğümüz birkaç VPN sağlayıcısını yukarıda sıraladık.

Düşüncemize göre, ExpressVPN Disney Plus için en iyi VPN’dir çünkü 94 ülkeye yayılmış 3.000’den fazla sunucuya sahiptir ve herhangi bir ara belleğe alma olmaksızın Disney+ TV şovlarının ve filmlerinin engellemesini kolayca kaldırır.

Teknory