Disney Plus’ta Olduğunu Bile Bilmediğiniz 10 Film, Dizi ve Performans

Buena Vista aracılığıyla Erişimi olan herkes Disney artı akış hesabı muhtemelen şimdiye kadar Marvel, Star Wars ve Pixar ile ilgili her şey için gidilecek yer olduğunu biliyordur. Ancak, gişe rekorları kıran fikri mülkiyetlerin dışında çok çeşitli türlere yayılan performanslar, diziler ve filmlerden oluşan ağır bir katalog olduğunu biliyor muydunuz? Ailemden aldığımı kabul ettiğim kendi Disney […]

Disney Plus’ta Olduğunu Bile Bilmediğiniz 10 Film, Dizi ve Performans

Buena Vista aracılığıyla

Erişimi olan herkes Disney artı akış hesabı muhtemelen şimdiye kadar Marvel, Star Wars ve Pixar ile ilgili her şey için gidilecek yer olduğunu biliyordur. Ancak, gişe rekorları kıran fikri mülkiyetlerin dışında çok çeşitli türlere yayılan performanslar, diziler ve filmlerden oluşan ağır bir katalog olduğunu biliyor muydunuz?

Ailemden aldığımı kabul ettiğim kendi Disney hesap profilimde, kişisel izleme listem için özellikle alışılmadık başlıklar aradım. Bu gözden kaçan başlıklar ve meslektaşların birkaç önerisi, büyük ölçüde bu listeye ilham kaynağı oldu. Disney Plus’ta olduğunu bilmediğiniz en iyi 10 filmi, diziyi ve performansı herhangi bir sırayla geri sayalım.

Disney’in Broadway Hitleri Royal Albert Hall’da

Canlı aksiyon Disney Rönesansı yeniden yapımları çağından önce, en son versiyonu Küçük Denizkızı, Disney’in mallarını Broadway’de sahneye çıkarma konusunda bir hüneri vardı. En sevilen şarkıların en iyi sahne prodüksiyonlarından oluşan bir konser filmi izlemek isterseniz. Aslan Kral, Alaaddin, Güzel ve Çirkinve daha fazlası, o zaman kontrol etmeyi kendinize borçlusunuz Disney’in Broadway Hitleri Royal Albert Hall’da özetin “unutulmaz bir müzik gecesi” olarak tanımladığı şey için.

Disney Aydınlatmaları – Disneyland Paris özel efektler ve havai fişek gösterisi

Disney tema parklarını ziyaret etmenin en güzel deneyimlerinden biri havai fişek gösterileridir. Şahsen ben çocukken Orlando’daki Disney World’deki havai fişek gösterisini incelediğimi hatırlıyorum ve bu benim en sevdiğim çocukluk anılarımdan biriydi. Şimdi, Disneyland Paris’ten önceden kaydedilmiş bir havai fişek gösterisini izleyerek de bu büyülü deneyimi yaşayabilirsiniz. Disney Aydınlatmaları.

sevimsiz

İyi olduğu kadar kötü olan filmlerden hoşlanıyor musunuz? 1990’larda, basketbolcu Shaquille O’Neal atletik kariyerini reklamlar yaparak, rap şarkıları yaparak ve birkaç talihsiz filmde oynayarak dengelemeye çalışıyordu. 2000’lerin başında LA Lakers ile geçirdiği olağanüstü zaman boyunca bugün olduğu basketbol efsanesi olmaya odaklanmak için sonunda ders dışı etkinliklere odaklanmayı bırakacağı için nispeten kısa ömürlü bir dönemdi. sevimsizO’Neal’in genç bir çocukla arkadaş olan bir cini canlandırdığı , pop kültür fenomeninin kısa da olsa komik Hollywood kariyerinden böyle bir film. Başka hiçbir şey için değilse, bu filmi sırf benzer bir isme sahip olduğunuzu kanıtlamak için izlemelisiniz. Şazaam komedyen Sinbad’ın oynadığı film aslında var değil ama Mandela efektli bir paralel boyuttan.

Büyük

1980’lerde, Büyük Steven Spielberg’in yönettiği Amblin Entertainment’tan Tom Hanks’in en büyük çıkış yapan rollerinden biriydi. Madeni parayla çalışan bir falcının sihriyle yetişkin olan genç bir çocuğu konu alan film, daha sonra keyifli DC süper kahraman filmi için bir ilham kaynağı olacaktı. Shazam! (var olmayan Sinbad değil). Haritaya bir Hollywood simgesi koymaya yardımcı olan klasik bir 80’ler komedisine hazırsanız, kesinlikle kontrol edin Büyük dışarı.

Orville

Orville dır-dir Aile adamı yaratıcısı Seth MacFarlane’in gönderme yapma girişimi Yıldız Savaşları. Hulu akış hesabı sahipleri, dizinin harika olduğunu zaten biliyorlar, ancak bu hizmete sahip değilseniz Disney Plus’ta da var. Gösteri bir tür parodi olarak başlasa da Yıldız Savaşlarıbazı eleştirmenler şimdi onu Gene Roddenberry’nin orijinal serisinin gerçek ruhani halefi olarak selamlıyor ve Gelecek nesil.

takma ad

Pek çok insan, uyum sağlamaya çalışmadan önce bunu unutuyor. Yıldız Savaşları Ve Yıldız Savaşları yönetmen JJ Abrams, yeni izleyiciler için büyük ekran için, casusluk gerilim filmi de dahil olmak üzere birkaç efsanevi başlığı küçük ekrana getirdi. takma ad. Şov, 2000’lerin başında ABC’ye hakim oldu ve Jennifer Garner’dan birçok harika performans ve daha sonra Bradley Cooper gibi büyük yıldızlar olacak aktörler için erken çıkış rolleri içeriyordu. Bol aksiyonlu, alelade bir casus programı izlemekten hoşlanıyorsanız, bunu neden denemiyorsunuz?

Genç Indiana Jones’un Maceraları

En son Indiana Jones macerası şimdi sinemalarda Kader Kadranıbelki de arkeoloğun ilk maceralarından bazılarına göz atmanın zamanı gelmiştir. Genç Indiana Jones’un Maceraları Sean Patrick Flanery’nin oynadığı. Bu, yeniden paketleme Genç Indiana Jones Günlükleri Malzemeyi düzenleyen ve George Hall’un oynadığı çok nefret edilen yaşlı Indiana Jones bölümlerinden kurtulan TV şovu. Demanstan beslenen anıları hakkında gevezelik eden, titreyen yaşlı, göz bandı takan huysuz bir huysuz görmek ne kadar hoşumuza gitse de, belki de en iyisi tüm seriyi modernize etmeleri ve bu çerçeve bölümlerinden kurtulmalarıydı. Bir eğitici-eğlence olayı olarak ilan edilen şov, genç bir Indy’nin 20. yüzyılın başlarında TE Lawrence gibi tarihi figürlerle karşılaştığını görüyor. Ne zaman Genç Indiana Jones Günlükleri 90’larda ABC’de yayınlanan dizi sadece birkaç sezon sürdü ama merak edenler için dizide keşfedilecek çok hazine olduğuna eminiz.

Işık ve Büyü

George Lucas, yalnızca yazma ve yönetmenlik becerilerine dayanarak bir Hollywood ikonu haline gelmedi. Bunun yerine, orijinalin yaratılması boyunca birçok özel efekt geliştirmesine öncülük etmesiyle tanınır. Yıldız Savaşları. Bu belgesel dizisinde Lucas’ın şirketi Industrial Light & Magic’in oluşumu ve etkisi anlatılıyor., incelenir. film endüstrisine tutkusu olan herkes için, Işık ve Büyü mutlak bir zorunluluktur.

Xonerated

Doğrudan kişisel izleme listemden koparılmış başka bir başlık, Xonerated sivil haklar lideri Malcolm X’in katil zanlısının haksız yere hapsedilmesini araştıran 40 dakikalık bir belgesel. Başlangıçta ABC News’te özel olarak yayınlanan, Muhammed Abdülaziz’in haksız yere mahkûm edilmesi ve 1965 cinayeti hakkında genel olarak bilgim olmaması nedeniyle sonraki on yıllar boyunca parmaklıklar ardında olmasıyla ilgili bu hikaye ilgimi çekmişti. Belgesel, Aziz’in temize çıkarılmasının ardından yaptığı ilk televizyon röportajına yer vermesiyle dikkat çekiyor.

Titanik | 20 Yıl Sonra James Cameron İle

Titan sualtı trajedisiyle ilgili manşetleri takip ettiyseniz, Titanik’in kalıntılarını görmek için bir keşif gezisine çıkması gereken ölüme mahkum geminin arkasındaki şirketin en sesli eleştirmenlerinden birinin James Cameron’da olduğunu bileceksiniz. 1997’lerin yönetmeni titanik. Bu nedenle, Cameron’ın Titanik’in 100 yıl önce nasıl battığına dair en son bilimsel keşifler ve en güncel hipotezler hakkında konuştuğu bu National Geographic belgeselini kontrol ettim. Harabelerin ilk olarak Bob Ballard tarafından keşfedilmesinin üzerinden onlarca yıl geçti. Titanik | 20 Yıl Sonra James Cameron İle film yapımcısının okyanus keşfi konusundaki uzmanlığını anlamak için büyüleyici bir saat. Belgesel, OceanGate’in ölümcül Titan deniz altı keşif gezisinden yıllar önce yapılmış olsa da, bu gömülü mücevherden öğrenilecek çok şey var.

Yazar hakkında

Danny Peterson

Danny Peterson

Danny Peterson, WGTC için eğlence haberlerini ele alıyor ve daha önce barınma, evsizlik, koronavirüs pandemisi, tarihi 2020 Oregon orman yangınları ve ırksal adalet protestoları hakkında yazmaktan keyif alıyor. Aslen Juneau, Alaska’dan olan Danny, Güneydoğu Alaska Üniversitesi’nden İngiliz Edebiyatı alanında lisans derecesi ve Oregon Üniversitesi’nden Multimedya Gazeteciliği alanında yüksek lisans derecesi aldı. The Portland Observer için yazdı, KOIN 6 News’te dijital işletme muhabiri olarak çalıştı ve ödüllü ‘Escape from Eagle Creek’ belgeselinin ortak yapımcısıdır.

Teknory