Kang’ın “Quantumania” İlk Çıkışı Crashing and Burning, MCU Hayranlarına Marvel’in En Tuhaf Thanos Kararını Hatırlatıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Eğer duymadıysanız, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania pek iyi değil Filmin MCU için bir sonraki büyük kötüyü muzaffer bir şekilde tanıtması gerekiyordu, ancak görünüşe göre çok önemli anı beceremedi ve şimdi Kang’ın beceriksiz çıkışı, hayranlara Thanos ile ilgili Marvel’in israf ettiği başka bir olay örgüsünü hatırlatıyor. Konu tartışmalı karara kadar […]

Kang’ın “Quantumania” İlk Çıkışı Crashing and Burning, MCU Hayranlarına Marvel’in En Tuhaf Thanos Kararını Hatırlatıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Eğer duymadıysanız, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania pek iyi değil Filmin MCU için bir sonraki büyük kötüyü muzaffer bir şekilde tanıtması gerekiyordu, ancak görünüşe göre çok önemli anı beceremedi ve şimdi Kang’ın beceriksiz çıkışı, hayranlara Thanos ile ilgili Marvel’in israf ettiği başka bir olay örgüsünü hatırlatıyor.

Konu tartışmalı karara kadar uzanıyor. Yenilmezler Oyunsonu Thanos’u filmin ilk 15 dakikasında öldürmek. Ancak o zaman, büyük finalde tüm İntikamcılar’la başa çıkmak için geçmişten çılgın devin bir versiyonunu getirmek. Bununla ilgili sorun, sonunda Yenilmezler tarafından öldürülen Thanos versiyonunun kim olduklarını bile bilmemesidir. Kelimenin tam anlamıyla dövüşleri sırasında Scarlet Witch’e söylüyor. Yine de en azından komik bir memimiz var.

Birçoğu, orijinal Thanos’un ölümüyle oluşan tüm karakter draması silindiğinden, filmin sonunda gerçekten yoğun ve kişisel bir savaş için bunun kaçırılmış bir fırsat olduğunu hissetti. Olabildiğince fazla duygusal yatırım olmadan, oldukça sayısal bir son dövüşle sonuçlandı.

Kang’ın tüm süper kahramanları zaman çizelgesinden silme hedefi, Marvel’in Thanos ile verdiği tuhaf kararla daha da fazla karşılaştırma yapıyor.

Thanos hala harika ve unutulmaz bir kötü adam olsa da, şu inkar edilemez ki oyunsonu Marvel Studios aldığı kararları vermeseydi daha iyi bir sonuç olabilirdi. Geçmiş hatalardan ders çıkarabileceğini ve bu Kang durumunu tersine çevirerek onu olması gereken korkunç bir tehdit haline getirebileceğini umuyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow