James Gunn vs. Zack Snyder Diatribe Tamamen “Yüz Yüze / Kapalı” Gidiyor

Fotoğraf: Kevin Winter/Getty Images Bir süredir internete girmediyseniz, DCU hayranlarının hiç bitmeyen bir mücadele içinde kilitlendiğini çok iyi bileceksiniz. zack snyder ve SnyderVerse karşı James GunnGeliştirme aşamasındaki Bölüm 1: Tanrılar ve Canavarlar için planları ve işlerin kızıştığını söylemek yetersiz kalır. Bazı insanlar, ateşlenen orijinal mitolojinin sonu ile uzlaşamazlar. Güçlü adam ve bir tür yumuşak yeniden […]

James Gunn vs. Zack Snyder Diatribe Tamamen “Yüz Yüze / Kapalı” Gidiyor

Fotoğraf: Kevin Winter/Getty Images

Bir süredir internete girmediyseniz, DCU hayranlarının hiç bitmeyen bir mücadele içinde kilitlendiğini çok iyi bileceksiniz. zack snyder ve SnyderVerse karşı James GunnGeliştirme aşamasındaki Bölüm 1: Tanrılar ve Canavarlar için planları ve işlerin kızıştığını söylemek yetersiz kalır.

Bazı insanlar, ateşlenen orijinal mitolojinin sonu ile uzlaşamazlar. Güçlü adam ve bir tür yumuşak yeniden başlatma ile sonuçlanacak gibi görünüyor Flaşoysa bölünmenin diğer tarafı, nasıl sonuçlanacağını gerçekten görme şansı bulduklarında Gunn ve Peter Safran’ın projeleri hakkında arkanıza yaslanıp beklemekten ve yargılamaktan mutlu.

En azından söylemek gerekirse, en son gelişmelerden birinin iddia ettiği gibi, işler baharatlıydı. galaksinin gardiyanları yönetmen, sosyal medya çıktısını Snyder’ın az önce yaptığı veya yapmak üzere olduğu şeye göre taktiksel olarak planlıyor; bu, yaptığı şey buysa açıkça sahip olduğu süper güçlerin tuhaf bir kullanımı olacaktır.

BTS GotG Cilt 3/ James Gunn/ Twitter

Bununla birlikte, film yapımcılarının etrafında dönen memler birdenbire ortaya çıkmaya başladığında işler daha da garip bir hal aldı. Yüz/Kapalı ve fandomu özüne sallayacak bir dizi ifşayı ortaya çıkarmak için cilt değiştirmek.

İşleri gereksiz yere rahatsız etmesi için internete güvenin, ancak Gunn ya da Snyder’ın başından beri birbirinin yerine geçtiğinin şok edici ifşasıyla sona ermeyen yaklaşan Full Circle etkinliğine iyi para yatırırdık. Yine de işlerin nasıl gittiğini bildiğimiz için, bunu yüzde 100 gerçek olarak kabul eden en az bir kişi olacak.

Teknory