MAFS Timothy, Lucinda Light’ın Instagram’da Engellenmesi Hakkında Konuşuyor

17 Haziran 2024 13:10 Timothy Smith ve Lucinda Light, MAFS Avustralya 2024’te göründü. Resim: Instagram: @lucindaslight/Channel Nine film%2Fmarried-at-first-sight%2Fmafs-timothy-speaks-out-about-blocking-lucinda%2F&text=MAFS+Timothy+Speaks+Out+About+Blocking+Lucinda+Light+On+Instagram+%40CapitalOfficial” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> İlk Evli Avustralyalı Timothy ve Lucinda, haziran ayının başında birbirlerini Instagram’da engelledikten sonra manşetlere çıktılar ve şimdi Timothy bunun nedenini açıkladı. MAFS Avustralya‘den Timothy Smith ve Lucinda Light, dizinin 2024 sezonunda hayranların favorisiydi; beklenmedik […]

MAFS Timothy, Lucinda Light’ın Instagram’da Engellenmesi Hakkında Konuşuyor

17 Haziran 2024 13:10

Timothy Smith ve Lucinda Light, MAFS Avustralya 2024’te göründü.

Resim: Instagram: @lucindaslight/Channel Nine


İlk Evli Avustralyalı Timothy ve Lucinda, haziran ayının başında birbirlerini Instagram’da engelledikten sonra manşetlere çıktılar ve şimdi Timothy bunun nedenini açıkladı.

MAFS Avustralya‘den Timothy Smith ve Lucinda Light, dizinin 2024 sezonunda hayranların favorisiydi; beklenmedik ikili romantizmi bulamamış olabilir, ancak gerçekten güçlü bir dostluk kurdular… ya da biz öyle düşündük.

Ancak haziran ayının başlarında hayranlar, hem Lucinda hem de Timothy’nin Instagram’da birbirlerini engellediklerini ve Timothy’nin Lucinda’nın akışında en son Nisan ayında göründüğünü fark etti. Peki ne oldu?

Kıskançlık ve kıskançlık gibi şeylerin arkadaşlığı böldüğü bildirilirken, artık arkadaşlıklarına yeterince zaman ve çaba harcamayan kişinin Lucinda olduğuna dair bazı söylentiler dolaşıyordu, ancak şimdi Timothy söylentileri gidermek için harekete geçti.

MAFS Lucinda ve Timothy, son yeminlerini vermeden önce deneyden ayrılmayı seçtiler

MAFS Lucinda ve Timothy, son yeminlerini vermeden önce deneyden ayrılmayı seçtiler.

Resim: Instagram: @lucindaslight


TikTok’a 9 dakikalık bir video yükleyen Timothy, daha önce yüklediği ve ikilinin arasının bozulduğuna dair ilk söylentileri ateşleyen bir videodan bahsetti.

Bu videoda Timothy, toksik insanları hayatınızdan çıkarmanızı ve bunun, takip etmeyi bırakmanızla birlikte hayranların iki olayla bağlantı kurmasını anlatıyor, ancak Timothy son videosunda bunların birbirleriyle hiçbir ilgisi olmadığını açıkladı.

Daha sonra odadaki file, Lucinda ile kendisinin birbirini engellediği gerçeğine değinmeye devam ediyor. “Sözleşmeye imza atıyoruz [on MAFS] Hayatımızdaki her şeyi görebildiğin yerde hiçbir şey sınırların dışında değildir,” diye açıklamaya çalıştı.

“Gerçeklik budur. Buna sadık kalırsanız ve herkesin her şeyi görmesine izin verirseniz, gösteri gerçekten olumlu bir şey olabilir.”

MAFS'den Timothy ve Lucinda, 2024'te uzmanlar tarafından eşleştirildi

MAFS’den Timothy ve Lucinda, 2024’te uzmanlar tarafından eşleştirildi.

Resim: Kanal Dokuz


Ne yazık ki Timothy kirli çamaşırlarını açığa vurmak istemedi ve kartlarını göğsüne yakın tutmaya karar verdi.

“Dolayısıyla perde arkasında ne olursa olsun, bunu her zaman gizli tutacağım. Kıskançlık ve bununla ilgili çevrimiçi makalelere gelince, bunların hepsi hedef dışı. Ancak ‘nedenini’ gizli tutacağımı söyleyerek,” diye açıkladı.

Timothy daha sonra aralarında geçenleri aslında yalnızca bir avuç insanın bildiğini açıkladı: “Bilen sadece üç ya da dört kişi var. Ve onu burada bırakacağım. Lu’ya gelecekte başarılar diliyorum ve bazen insanların yollarının farklı yönlere gittiğine şüphe yok. İşte burası.”

Capital’i canlı dinleyin ve kaçırdığınız programları takip edin Küresel oyunçu.

Teknory