Topluluk Filmi, Yapımdaki Aksaklıkların Ortasında Yaratıcı Dan Harmon’dan Cesaret Kırıcı Güncelleme Aldı

Topluluk yaratıcısı Dan Harmon, geçen yıl Peacock tarafından duyurulan SAG-AFTRA grevinin ardından filmin gerçekleşmeyeceğinden endişe ediyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Resmi duyuruya rağmen Topluluk filmi, devam eden grevlerin neden olduğu üretim aksaklıkları nedeniyle gerçekleşmeyebilir. Topluluğun yaratıcısı Dan Harmon, grev […]

Topluluk Filmi, Yapımdaki Aksaklıkların Ortasında Yaratıcı Dan Harmon’dan Cesaret Kırıcı Güncelleme Aldı

Topluluk yaratıcısı Dan Harmon, geçen yıl Peacock tarafından duyurulan SAG-AFTRA grevinin ardından filmin gerçekleşmeyeceğinden endişe ediyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Resmi duyuruya rağmen Topluluk filmi, devam eden grevlerin neden olduğu üretim aksaklıkları nedeniyle gerçekleşmeyebilir.
  • Topluluğun yaratıcısı Dan Harmon, grev sona erdiğinde oyuncu kadrosunun film için yeniden bir araya gelemeyeceğinden endişe ediyor.
  • Harmon, grevler sona erdikten sonra herkesin programını koordine etmenin zorluklarından duyduğu endişeyi dile getiriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Toplum yaratıcı Dan Harmon filmin gerçekleşmeyebileceğinden endişe ediyor. #SixSeasonsandaMovie hashtag’i altında yıllarca süren hayran kampanyasının ardından nihayet Eylül 2022’de bir filmin yayınlanacağı duyuruldu. Toplum Orijinal yıldızlar Joel McHale, Danny Pudi, Alison Brie, Gillian Jacobs, Jim Rash ve Ken Jeong’un geri dönüşünü içeren film Peacock için geliştiriliyordu. Ancak WGA ve halen devam eden SAG-AFTRA saldırıları çok sayıda üretim aksamasına neden oldu ve bu planları şüpheye düşürdü.

Şimdi, en son Toplum film güncellemesi, Harmon’un bunun hiç gerçekleşmeyebileceğinden endişe duyduğunu ortaya koyuyor. ile yapılan bir röportajda Hollywood Muhabirithe Toplum yaratıcı, SAG-AFTRA grevi sona erdiğinde oyuncu kadrosunun tekrar bir araya gelemeyeceğinden endişe duyduğunu itiraf etti. Harmon kendi sözleriyle şöyle diyor: “Yeniden koordine edebildiğimizde herkesin programının tekrar aynı hizaya gelme ihtimali nedir?

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: THR

Teknory