“Doctor Strange” Yönetmeni “Barbie” ve “Captain Marvel”ı Övmeye Cesaret Ediyor

Nefret eden insanlar arasındaki örtüşme Kaptan Marvel ve aşağılayan insanlar Barbie “uyandırılmış propaganda” olduğu için herkesin görmesi için orada, bu nedenle Marvel Sinematik Evreni emektarını bulmak bir şok değil ve Doktor Garip müdür Scott Derrickson tek bir cümle ile her iki kampın altında ateş yakmak. Greta Gerwig’in muhteşem oyuncak filminin şaşırtıcı gişe performansı hakkında yorum […]

“Doctor Strange” Yönetmeni “Barbie” ve “Captain Marvel”ı Övmeye Cesaret Ediyor

Nefret eden insanlar arasındaki örtüşme Kaptan Marvel ve aşağılayan insanlar Barbie “uyandırılmış propaganda” olduğu için herkesin görmesi için orada, bu nedenle Marvel Sinematik Evreni emektarını bulmak bir şok değil ve Doktor Garip müdür Scott Derrickson tek bir cümle ile her iki kampın altında ateş yakmak.

Greta Gerwig’in muhteşem oyuncak filminin şaşırtıcı gişe performansı hakkında yorum yapmak için Twitter’a giren korku ustası, bir devam filmi, yeniden yapım veya yeniden başlatma olmayan herhangi bir özellik için dünya çapındaki en büyük açılış hafta sonlarından birini garantilemenin yolunda olduğuna dikkat çekti.

Bloktaki en yeni gişe rekorları kıran IP’nin kaçak başarısı üzerine oldukça zararsız bir analiz, ya da en azından, öyle düşünebilirsiniz. Derrickson tam zamanında, her ikisini de silecek teknik detayları ortadan kaldırmaya çalışan bir dizi yanıtla bombardımana tutuldu ve bunlara yanıt verildi. Barbie Ve Kaptan Marvel bu özel görüşmeden.

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

doğal olarak BarbieSayısız doğrudan videoya veya doğrudan TV’ye filmin yıldızı olarak uzun ve şanlı geçmişi, mantığını alt üst etmenin bir yolu olarak hızla gündeme getirildi.

MCU’da teatral olarak yayınlanan herhangi bir taksitin bir devam filmi olup olmadığına dair asırlık soru da başını kaldırdı.

bile değil Süper Mario Kardeşler Filmi kendisini tartışmanın içine sürüklenmekten güvendeydi.

Derrickson’ın yapmaya çalıştığı tek şey ne kadar yekpare olduğuna ışık tutmaktı. Barbiebaşarısı kapıdan çıktı, ancak her zaman onu yıkmaya hazır ve istekli, tatsız bir altküme olacak.

Teknory