Sicario 3, Emily Blunt’un da Dahil Olduğu Orijinal Ana Üçlüyü Geri Getirmek İstiyor

Yapımcılar Molly Smith ve Trent Luckinbill, Sicario 3 için aralarında Emily Blunt, Josh Brolin ve Benicio Del Toro’nun da bulunduğu üçlüyü geri getirmeyi düşünüyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Sicario’nun orijinal üçlüsü, aralarında Emily Blunt, Benicio del Toro ve Josh […]

Sicario 3, Emily Blunt’un da Dahil Olduğu Orijinal Ana Üçlüyü Geri Getirmek İstiyor

Yapımcılar Molly Smith ve Trent Luckinbill, Sicario 3 için aralarında Emily Blunt, Josh Brolin ve Benicio Del Toro’nun da bulunduğu üçlüyü geri getirmeyi düşünüyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Sicario’nun orijinal üçlüsü, aralarında Emily Blunt, Benicio del Toro ve Josh Brolin’in de bulunduğu Sicario 3 için geri dönüyor olabilir.
  • Yapımcılar Molly Smith ve Trent Luckinbill, orijinal üçlüdeki tüm önemli aktörlerin filme geri dönebileceğini umuyorlar.
  • Devam eden SAG-AFTRA grevi oyuncu kadrosunda bazı gecikmelere neden oldu, ancak yapımcılar proje konusunda iyimser ve oyuncular da başlamanın heyecanını yaşıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Orijinal oyuncu kadrosu Sicario için geri dönüyor olabilir Sicario 3. Kendini Meksikalı bir karteli durdurmaya adamış küçük bir grupla birlikte, franchise, Amerika Birleşik Devletleri’ne uyuşturucu akışını yavaşlatmaya yönelik umutsuz bir girişime odaklanıyor. İlk film 2015 yılında gösterime girdi ve FBI ajanı Kate Macer rolünde Emily Blunt, suikastçı Alejandro Gillick rolünde Benicio del Toro ve CIA ajanı Matt Graver rolünde Josh Brolin yer aldı. Netice, Sicario: Asker Günü2018’de geldi ve del Toro ve Brolin’i içeriyordu ancak Blunt’u dahil edemedi.

İle Sicario 3 yolda hangi oyuncuların projeye katılacağına dair sorular oluştu. Konuşurken Çarpıştırıcıyapımcılar Molly Smith ve Trent Luckinbill, orijinal üçlünün her üyesinin geri dönme umudunun olduğunu açıkladılar. Devam eden SAG-AFTRA grevi, oyuncu seçimi açısından bir sorun oluşturdu ancak yapımcılar, tüm önemli aktörlerin geri dönüş yapmasını bekliyor. Aşağıdaki Smith’in alıntısına göz atın:

Amacımız, Benicio, Emily ve Josh’la birlikte oyuncu kadrosunu yeniden bir araya getirmek ve anlatacak harika bir hikayemiz var… Son zamanlarda bizimle çalışan Benicio, muhtemelen buna en yakın olanıdır. an. Ama tüm yetenekleri bilgilendiriyoruz. Yakınında kaldılar. Trent’in dediği gibi grev bizi bu son taslakta biraz yavaşlattı ama sanırım herkes çok heyecanlı. Herkes hikayenin çerçevesini biliyor ve çekim taslağımızı çok yakında düzene koyacağımız için çok heyecanlı.

Gelişiyor…

Kaynak: Çarpıştırıcı

Teknory