Donald Trump iddianamesine yanıt: Onun Hakikat Sosyal erimesini görün

Amerika Birleşik Devletleri’nin 45. başkanı Donald J. Trump resmen “BELİRTİLMİŞ” oldu. En azından sosyal medya platformu Truth Social’daki bir rantında söylediği buydu. Trump’ın asıl kastettiği, kendisinin “suçlandığı”dır. 30 Mart 2023 Perşembe günü bir New York büyük jürisi şu kararı verdi: suçlamak(Yeni bir sekmede açılır) eski başkan Şu anda suçlamalar açıklanmadı. Trump, 2016 başkanlık seçimleri sırasında […]

Donald Trump iddianamesine yanıt: Onun Hakikat Sosyal erimesini görün

Amerika Birleşik Devletleri’nin 45. başkanı Donald J. Trump resmen “BELİRTİLMİŞ” oldu.

En azından sosyal medya platformu Truth Social’daki bir rantında söylediği buydu.

Trump’ın asıl kastettiği, kendisinin “suçlandığı”dır.

30 Mart 2023 Perşembe günü bir New York büyük jürisi şu kararı verdi: suçlamak(Yeni bir sekmede açılır) eski başkan Şu anda suçlamalar açıklanmadı. Trump, 2016 başkanlık seçimleri sırasında yetişkin film yıldızı Stormy Daniels’ın dahil olduğu bir “sessiz para ödeme planına” karıştığı iddiasıyla Manhattan Bölge Savcısı Alvin Bragg’ın ofisi tarafından soruşturuluyor.

Trump, iddia edilen plana yönelik bir soruşturma ve müteakip örtbas etme ile ilgili söylentilerin yayılmasının ardından haftalardır Truth Social hakkında olası bir iddianame hakkında konuşuyor. Yani iddianame haberi geldiğinde, eski cumhurbaşkanının birkaç paylaşım daha yapması an meselesiydi.

Trump, akşamki ilk Truth Social gönderisiyle “Bu, tarihteki en yüksek düzeyde Siyasi Zulüm ve Seçim Müdahalesidir” dedi. ekli ekran görüntüsü(Yeni bir sekmede açılır) olağan basın açıklaması açıklamalarından.

Trump, “Trump Tower’da altın yürüyen merdivenden indiğinde” ilk başkanlık kampanyasının açılışından bahsetmeye devam ediyor. Manhattan DA Bragg’a saldırıyor ve “Cadı Avı”nın 2024 başkanlık seçimlerinde Joe Biden’a ters tepeceğini tahmin ediyor.

Daha sonra basın açıklamasını, “suçlanan” kelimesini yanlış yazdığı daha klasik bir Donald Trump benzeri sosyal medya gönderisiyle takip etti.

Donald Trump, Truth Social’da “belirtilmekten” bahsediyor.
Kredi: Mashable Ekran Görüntüsü

Trump, “Bu Haydutlar ve Radikal Sol Canavarlar, Amerika Birleşik Devletleri’nin 45. Başkanı’nı GÖSTERDİ…” gönderildi(Yeni bir sekmede açılır). “BU, ÜLKEMİZE DAHA ÖNCE BÖYLE GÖRÜLMEMİŞ BİR SALDIRIDIR.”

“ÇOK ÜZÜCÜ!” o devam etti.

İddianamesinin haberi, Trump’ın bir Truth Social gönderisinde suçlanmayacağını tahmin etmesinden bir gün sonra geldi.

“BU BÜYÜK JÜRİYE VE BELKİ BÜTÜN OLARAK BÜYÜK JÜRİ SİSTEMİNE BÖYLE BİR SAYGI KAZANDIM” gönderildi(Yeni bir sekmede açılır) 29 Mart’ta. “KANITLAR BENİM LEHİMİM İÇİN O KADAR EZİCİ VE BÜYÜK JÜRİ DİYOR Kİ, BÜYÜK JÜRİLERİN ÇOĞU BÜYÜK JÜRİLERİN MARKA OLDUĞU LASTİK BİR DAMGA DEĞİLİZ, BÜYÜK JÜRİ OLDUĞU GİBİ, BURADA BİR DURUM OLMADIĞINI SÖYLEYEN, BÜYÜK SAYIDA HUKUK ALMANINA KARŞI OY VERMEYECEĞİZ. BU HASTACA CADI AVINI ŞİMDİ BIRAKIN!”

Donald Trump, iddianamesiyle suçlamalarla karşı karşıya kalan ilk eski başkan olarak tarih yazıyor.

Donald Trump’ın basın açıklaması yanıtının tamamını okuyun

Trump’ın iddianamesinin açıklanmasının ardından yaptığı açıklama şöyle:

Bu, tarihteki en üst düzeyde Siyasi Zulüm ve Seçim Müdahalesidir. Trump Tower’daki altın yürüyen merdivenden aşağı indiğim andan itibaren ve hatta Amerika Birleşik Devletleri Başkanınız olarak yemin etmemden önce bile, bu Ülkenin çalışkan kadın ve erkeklerinin düşmanı olan Radikal Sol Demokratlar, bir Cadı Avı, Amerika’yı Yeniden Büyük Yap hareketini yok etmek için. Siz de benim gibi hatırlarsınız: Rusya, Rusya, Rusya; Mueller Aldatmacası;
Ukrayna, Ukrayna, Ukrayna; Suçlama Aldatmacası 1; Suçlama Aldatmacası 2; yasadışı ve anayasaya aykırı Mar-a-Lago baskını; ve şimdi bu.

“Demokratlar, ‘Trump’ı ele geçirme’ saplantılarıyla yalan söylediler, hile yaptılar ve hırsızlık yaptılar; ama şimdi tamamen masum bir insanı bariz bir Seçim Müdahalesi ile suçlayarak düşünülemez olanı yaptılar. “Milletimizin tarihinde daha önce hiç bu yapılmamıştı. Demokratlar, kampanyamı gözetlemek de dahil olmak üzere on yıllar boyunca sayısız kez hile yaptılar, ancak ABD Başkanı ve açık ara önde gelen Cumhuriyetçi Başkan adayı olan siyasi bir rakibi cezalandırmak için adalet sistemimizi silahlandırmak, daha önce hiç olmadı Durmadan.

“George Soros tarafından özenle seçilen ve finanse edilen Manhattan Savcısı Alvin Bragg bir rezalet. New York’u ele geçiren benzeri görülmemiş suç dalgasını durdurmak yerine, yapması gereken cinayetleri, hırsızlıkları ve saldırıları görmezden gelerek Joe Biden’ın kirli işlerini yapıyor. odaklanın Bragg zamanını böyle geçiriyor!

Bu Cadı Avının Joe Biden’a büyük ölçüde geri tepeceğine inanıyorum. Amerikan halkı, Radikal Sol Demokratların burada ne aradığını çok iyi anlıyor. Herkes görebilir. Yani Hareketimiz ve birleşmiş ve güçlü Partimiz önce Alvin Bragg’ı yenecek, sonra Joe Biden’ı yeneceğiz, bu Sahtekar Demokratların hepsini son birer birer görevden atacağız ki, AMERİKA’YI YENİDEN BÜYÜK YAPABİLMEK için!”

Teknory