Drew Barrymore Aktif Olarak Bir Sonraki Adam Sandler İşbirliğinin Peşinde

Columbia Resimleri ile Görüntü Drew Barrymore ve Adam Sandler peynir ve çikolata gibi bir araya geliyorlar, yani kombo muhtemelen bir fikir birliğini garanti edecek kadar gerçekleşti, ancak jüri hala dışarıda görünüyor. Bu sadece eleştirmenlerle ilgili olsa da. Barrymore’a göre, onunla kimyası Kesilmemiş Taşlar yıldız, iyi vakit geçirmek için altın bir bilet ve görünüşe göre o […]

Drew Barrymore Aktif Olarak Bir Sonraki Adam Sandler İşbirliğinin Peşinde

Columbia Resimleri ile Görüntü

Drew Barrymore ve Adam Sandler peynir ve çikolata gibi bir araya geliyorlar, yani kombo muhtemelen bir fikir birliğini garanti edecek kadar gerçekleşti, ancak jüri hala dışarıda görünüyor.

Bu sadece eleştirmenlerle ilgili olsa da. Barrymore’a göre, onunla kimyası Kesilmemiş Taşlar yıldız, iyi vakit geçirmek için altın bir bilet ve görünüşe göre o ve Kum Adam bir sonraki projelerini birlikte gerçekleştirmeye neredeyse hazırlar.

Ile konuşmak ET ÇevrimiçiBarrymore, bir sonraki Adam-Drew işbirliğinin aktif olarak araştırıldığını ve doğru “simyayı” bulma meselesi olduğunu açıklamaktan mutlu oldu. Santa Clarita Diyeti yıldız koydu.

Bu sabah bununla ilgili bir şeylerden bahsetmiş olabiliriz. Aktif olarak arıyoruz. Biliyorum, ben de aynı şeyi merak ediyorum çünkü bence bu bizim için önemli, ona bağlanmak. Geçmişte yaptığımız bir şey gereksiz olmayabilir ama sırf bunu kanıtlamak için farklı bir şey yaptığımızı kanıtlamaya da çalışmayın. Bu bir simya gibi, biliyor musun? Ve biraz bundan, biraz bundan olacak.

İkilinin en iyi bilinen ekibi şöyle olmalı: 50 ilk buluşmaBarrymore, Sandler’ın karakteriyle her geçen gün aşk yaşayan ve yeniden aşk yaşayan kısa süreli hafıza kaybı olan bir kadını canlandırıyor. Nispeten cansız incelemelere rağmen, ikisinin kimyasıyla ne tür yüksekliklere ulaşabileceğinin harika bir örneği.

Barrymore ve Sandler ekranı en son 2014’te, Frank Coraci’nin yönettiği romantik komedide paylaşmışlardı. harmanlanmışve Rotten Tomatoes’daki yüzde 15’lik eleştirmen puanı göz önüne alındığında, bu yeni proje ne olursa olsun, bir kefaret yayı olarak ikiye katlanacağını söylemek güvenli.

Çiftin ilk işbirliği de 1998’lerin yönetmenliğini yapan Coraci aracılığıyla gerçekleşti. Düğün Şarkıcısıbugüne kadarki en yüksek puan alan Barrymore-Sandler işbirliği olmaya devam ediyor.

Teknory