Yurtdışında BBC iPlayer nasıl izlenir: Akış için en iyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın her yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Birleşik Krallık’tan bağlanıyorsanız BBC iPlayer’da akış yapmak daha kolay olamazdı. Birleşik Krallık dışından bağlanmaya çalışıyorsanız, durum […]

Yurtdışında BBC iPlayer nasıl izlenir: Akış için en iyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın her yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Birleşik Krallık’tan bağlanıyorsanız BBC iPlayer’da akış yapmak daha kolay olamazdı. Birleşik Krallık dışından bağlanmaya çalışıyorsanız, durum biraz yapışkan hale gelir. BBC iPlayer, yurt dışındaysanız konumunuzu algılar ve erişimi engeller. Bu açıkça can sıkıcıdır, ancak bu ablukayı bir VPN ile atlayabilirsiniz.

Bir akış sitesinin engelini kaldırmak için bir VPN kullanma olasılığı göz korkutucu gelebilir, ancak aslında gerçekten basittir. Akış dostu bir VPN’e yatırım yaptıktan sonra, uygulamayı indirmeniz ve İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanmanız yeterlidir. Bu hızlı ve kolay işlem, gerçek IP adresinizi gizler, bu nedenle BBC iPlayer, bir sonraki oturum açma girişiminizde Birleşik Krallık’ta olduğunuzu düşünür. Bunu başarabileceğinizden eminiz.

Orada bir dizi akış dostu VPN var, ancak ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) muhtemelen grubun en iyisidir. Kullanıcılar sezgisel bir uygulama ve arayüz, yüksek bağlantı hızları ve aynı anda beş adede kadar bağlantı elde eder. Ayrıca tüm aboneler, akış sırasında gerçekten yardımcı olan geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder. En ucuz VPN değil, ancak sınırlı bir süre için satışta.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Hizmetten etkilenmezseniz yatırımınızı geri alabilirsiniz. O noktaya geleceğini düşünmüyoruz, ancak yine de bu garantiye sahip olmak güzel.

BBC iPlayer için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory