Early Prime Day anlaşması: Amazon Echo Buds rekor düşük bir fiyata ulaştı

15 $ TASARRUF EDİN: 28 Haziran itibarıyla yeni Amazon Echo Buds(yeni bir sekmede açılır) Prime’a özel anlaşmanın bir parçası olarak 34,99$’a satılıyor. Bu, 49,99 $’lık önerilen perakende satış fiyatından %30 indirim ve şimdiye kadarki en düşük fiyatı. Dikkatli alışveriş yapanlar, Amazon’un yeni Echo Buds fiyatından 10 $ düşürdüğünü hatırlayabilir.(yeni bir sekmede açılır) Mayıs sonu ve […]

Early Prime Day anlaşması: Amazon Echo Buds rekor düşük bir fiyata ulaştı

15 $ TASARRUF EDİN: 28 Haziran itibarıyla yeni Amazon Echo Buds(yeni bir sekmede açılır) Prime’a özel anlaşmanın bir parçası olarak 34,99$’a satılıyor. Bu, 49,99 $’lık önerilen perakende satış fiyatından %30 indirim ve şimdiye kadarki en düşük fiyatı.


Dikkatli alışveriş yapanlar, Amazon’un yeni Echo Buds fiyatından 10 $ düşürdüğünü hatırlayabilir.(yeni bir sekmede açılır) Mayıs sonu ve Haziran başındaki ön sipariş aşamasında. Bu teklifi kaçırdıysanız endişelenmeyin: Bu kötü çocuklar, erken Prime Day anlaşmasının bir parçası olarak daha da ucuzladı.

28 Haziran itibarıyla Amazon’un Prime abonelik hizmeti üyeleri(yeni bir sekmede açılır) sadece 34,99 dolara bir çift Yankı Tomurcuğu satın alabilir – 49,99 Dolarlık MSRP’lerinde %30 indirim ve bugüne kadarki en düşük fiyatları. (Üye olmayanlar hala tam fiyat ödemek zorundadır, Bilginize.)

AYRICA BAKINIZ:

2023 Prime Day’e birkaç hafta var ama bu fırsatlar beklemiyor

Mayıs ortasında Echo serisinin sürpriz bir şekilde yenilenmesinin bir parçası olarak duyurulan bu yeni Buds, 2021’den itibaren Echo Buds’ın etkili bir şekilde basitleştirilmiş, giriş seviyesi bir versiyonudur (artık adı “Aktif Gürültü Engellemeli Echo Buds” – onlar ‘ ayrıca satışta(yeni bir sekmede açılır) Amazon’un amiral gemisi yaz indirimi etkinliği öncesinde Prime üyeleri için). Daha basit yarı kulak içi tasarımları, Alexa uygulamasıyla özelleştirilebilen bireysel dokunma kontrollerine ek olarak, eller serbest kontrol için yerleşik bir Alexa sesli yardımcıya sahiptir. Ayrıca çok noktalı eşleştirmeyi de desteklerler; bu, iki Bluetooth cihazı (telefon ve dizüstü bilgisayar gibi) arasında yeniden eşleştirmeye gerek kalmadan geçiş yapabileceğiniz anlamına gelir.

Yeni Echo Buds’ın en bariz eksikliği pil ömrü: Şarj başına sadece beş saat dayanıyorlar. Artı tarafta, fazladan 20 saat oynatma sağlayan bir şarj kutusu ile birlikte gelirler. Bahsedilen kasanın ayrıca anında iki saate kadar meyve suyu için 15 dakikalık hızlı şarj özelliği var.

Mashable, Echo Buds’ı incelemedi, ancak yoldaşlarımız PCMag(yeni bir sekmede açılır) (yayıncımız Ziff Davis’e ait) onlara sağlam bir 4/5 verdi: “Açık kulak tasarımını tercih ediyorsanız ve uyumla oynamaya istekliyseniz, bu kulaklıklar her şeye rağmen kaliteli bir ses deneyimi sağlayabilir ve pek çok kişiselleştirme seçeneği de sunuyorlar,” diye yazıyor Katkıda Bulunan Editör Tim Gideon.

Teknory