Netflix Japonya’ya ücretsiz nasıl erişilir?

TL;DR: ExpressVPN Bonus Netflix kütüphanelerine erişim için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Japon Netflix’in engellemesini kaldırın. Anime hayranları VPN’lere aşina olmalı çünkü bu güçlü araçların yardımıyla erişilebilecek bir dünya dolusu içerik var. Sadece birkaç tıklamayla dünyanın her yerinden anime içeriğinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Ve buna Japon Netflix de dahildir. Japon Netflix’in engellemesini ücretsiz […]

Netflix Japonya’ya ücretsiz nasıl erişilir?

TL;DR: ExpressVPN Bonus Netflix kütüphanelerine erişim için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Japon Netflix’in engellemesini kaldırın.


Anime hayranları VPN’lere aşina olmalı çünkü bu güçlü araçların yardımıyla erişilebilecek bir dünya dolusu içerik var. Sadece birkaç tıklamayla dünyanın her yerinden anime içeriğinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Ve buna Japon Netflix de dahildir.

Japon Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Japonca Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

VPN’ler dijital konumunuzu gizleyebilir ve sizi Japonya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, dünyanın her yerinden Japonca Netflix içeriğinin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Bu süreç karmaşık gibi görünse de aslında oldukça basittir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek Japonca Netflix’in engellemesini kaldırın ve yayınlayın:

 1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Japonya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek netflix

 5. Japonca içerik kitaplığından film ve şov akışı yapın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak birçok önde gelen hizmet ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak Japonca Netflix’in kilidini geçici olarak ücretsiz olarak açabilirsiniz. Bu tabii ki kalıcı bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce en sevdiğiniz programları ve filmleri Japon Netflix’te yayınlayabileceğiniz anlamına geliyor.

Netflix için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN Birkaç nedenden dolayı Japon Netflix’in engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Japonya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Japon Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow