Ecobee akıllı termostatta Tatil Modu nasıl kullanılır?

Tatile çıkmayı veya evinizden uzun bir süre ayrılmayı planlıyorsanız Ecobee akıllı termostatınızda Tatil Modunu etkinleştirmek akıllıca bir karardır. Bu benzersiz mod, evde kimse yokken enerji tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur, ancak geri döndüğünüzde mekanın rahat bir sıcaklıkta olmasını sağlamak için önceden devreye girer. Bu harika bir özellik ve nereye bakacağınızı öğrendikten sonra etkinleştirilmesi kolay bir özellik. […]

Ecobee akıllı termostatta Tatil Modu nasıl kullanılır?

Tatile çıkmayı veya evinizden uzun bir süre ayrılmayı planlıyorsanız Ecobee akıllı termostatınızda Tatil Modunu etkinleştirmek akıllıca bir karardır. Bu benzersiz mod, evde kimse yokken enerji tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur, ancak geri döndüğünüzde mekanın rahat bir sıcaklıkta olmasını sağlamak için önceden devreye girer. Bu harika bir özellik ve nereye bakacağınızı öğrendikten sonra etkinleştirilmesi kolay bir özellik.

Burada Ecobee akıllı termostatınızda Tatil Modunu nasıl kuracağınıza, gidiş ve dönüş tarihlerinizi nasıl ayarlayacağınıza dair ipuçları da dahil olmak üzere daha yakından bir bakış bulacaksınız. Ayrıca uzaktayken sıcaklıkları nasıl ayarlayacağınızı da öğreteceğiz.

Ecobee

Ecobee Termostatta Tatil Modu nasıl ayarlanır

Tatil Modunu akıllı termostatınızdan veya Ecobee mobil uygulaması aracılığıyla etkinleştirebilirsiniz.

Aşama 1: Termostat kullanıyorsanız, Ana menüardından şuraya gidin: Genel. Buradan seçin Tatil.

Adım 2: tuşuna basın Artı Yeni bir tatil programı oluşturmak için düğmesine basın.

Aşama 3: Kalkış tarihinizi ve saatinizi girin ayrılıyorum bölüm.

Adım 4: Dönüş tarihinizi ve saatinizi girin Geri dönerim bölüm.

Adım 5: Daha sonra sıcaklıklarınızı ve diğer ayarlarınızı programlayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Tatil Ayarları Menü. Basmak Kaydetmek işlemi bitirmek için.

Adım 6: Bunu mobil uygulama aracılığıyla yapmayı tercih ederseniz şu adrese gitmeniz yeterlidir: Ev menüyü seçin ve Tatil. Burada şunları bulacaksınız: Tatil Ayarla seçenek. Daha sonra dönüş ve ayrılış tarihlerinizi yukarıda detaylandırdığımız şekilde düzenleyebilirsiniz.

Tatil Modu nasıl iptal edilir veya düzenlenir?

Planlarınız değişirse Ecobee size Tatil Modu ayarlarınızı değiştirmeniz için hızlı bir yol sunar.

Aşama 1: itibaren Ev mobil uygulamanın ekranında seçin Tatil, ardından düzenlemeniz gereken tatili seçin. Daha sonra tüm ayarları değiştirebilirsiniz. Bastığınızdan emin olun Kaydetmek Yeni ayarları etkinleştirmek için.

Adım 2: Alternatif olarak Tatil Modunuzu doğrudan termostattan da düzenleyebilirsiniz. Sadece girin Genel menüyü bulun ve Tatil bölüm. Daha sonra aynı ayarları düzenleyebilirsiniz.

Aşama 3: Tatil iptali yalnızca mobil uygulamadan yapılabilir. Bir kez daha şu adrese gidin: Tatil bölüm. İptal edilen tatili seçin ve tuşuna basın. Silmek termostatınızın programından kaldırmak için.

Editörlerin Önerileri


Teknory