Eminem Fortnite’a Geliyor

Fortnite’ın ana akım başarısını kanıtlamasının ilk yollarından biri, gerçek dünyadaki popüler insanları oyuna dahil etmekti. Travis Scott, Lebron James ya da Patrick Mahomes olsun, Epic Games’in hit nişancı oyununda yer almak bir tür Hollywood Şöhret Yıldızı haline geldi. Bugün. Marshall Mathers kulübe katılıyor – Eminem Fortnite’a geliyor. Grammy kazananı 29 Kasım’da oyunun eşya mağazasına eklenecek. […]

Eminem Fortnite’a Geliyor

Fortnite’ın ana akım başarısını kanıtlamasının ilk yollarından biri, gerçek dünyadaki popüler insanları oyuna dahil etmekti. Travis Scott, Lebron James ya da Patrick Mahomes olsun, Epic Games’in hit nişancı oyununda yer almak bir tür Hollywood Şöhret Yıldızı haline geldi. Bugün. Marshall Mathers kulübe katılıyor – Eminem Fortnite’a geliyor.

Grammy kazananı 29 Kasım’da oyunun eşya mağazasına eklenecek. Yukarıdaki resim rapçinin satın alınabilecek üç versiyonunu gösteriyor. Soldan sağa Rap Boy, Slim Shady ve Marshall Never More adları veriliyor. Bu sürüm birkaç gün önce geliyor Fortnite’ın Big Bang etkinliği, 2 Aralık’ta saat 14:00 Doğu’da gerçekleşmesi planlanıyor. Epic’in tanıtmayı planladığı dünyayı değiştirecek olay fenomenlerinin yanı sıra Eminem canlı bir konser de verecek. Katılımcılar bu makalenin başında yer alan Big Bang yükleme ekranını görecektir.

Fortnite, oyuncuları zamanda geriye, oyundaki en eski haritalara götüren rekor kıran yeni sezon Fortnite OG’nin kullanıma sunulması sayesinde son zamanlarda oyun haberlerinde sıkça yer alıyor. Ayrıca yaratıcıların yarattığı belirli dünyalarda hangi görünümlere izin verildiğine ilişkin yeni kurallar nedeniyle de eleştirilere hedef oluyor: Bu tartışmaya verdikleri yanıtı burada görebilirsiniz.


Hayalinizdeki Fortnite işbirliği nedir? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow