En erken Prime Day Apple fırsatları: MacBook’lar, iPad’ler, AirPod’lar ve daha fazlası

GÜNCELLEME: 29 Haziran 2023, 15:30 GMT-4 Bu makale, resmi olarak 11 Temmuz’da başlayacak olan Prime Day 2023 öncesinde Apple ürünleriyle ilgili en son fırsatlarla güncellendi. Early Prime Day Apple fırsatları Markanın fırsatlarının çok sık ortaya çıkmadığını bilmek için sıkı bir Apple hayranı olmanıza gerek yok. Yıl boyunca bir miktar Apple indirimi bulmak hâlâ mümkün olsa […]

En erken Prime Day Apple fırsatları: MacBook’lar, iPad’ler, AirPod’lar ve daha fazlası

GÜNCELLEME: 29 Haziran 2023, 15:30 GMT-4 Bu makale, resmi olarak 11 Temmuz’da başlayacak olan Prime Day 2023 öncesinde Apple ürünleriyle ilgili en son fırsatlarla güncellendi.

Early Prime Day Apple fırsatlarıuzay grisi 2021 ipad

gece yarısı elma izle serisi 8

airpods pro 2 tomurcukları ve kılıfları

Markanın fırsatlarının çok sık ortaya çıkmadığını bilmek için sıkı bir Apple hayranı olmanıza gerek yok. Yıl boyunca bir miktar Apple indirimi bulmak hâlâ mümkün olsa da, en büyük tasarrufları elde etmek için en iyi seçeneğiniz, alışveriş tatili sıcakken çarpıcıdır.

Ve Amazon Prime Day’den (Kara Cuma dışında) daha büyük bir alışveriş tatili var mı? Perakende devi, herkesin favori indirim gününün 11 Temmuz’da başlayacağını ve bize iki tam günlük fırsatlar getireceğini resmen duyurdu.

AYRICA BAKINIZ:

Tarihlerden yalnızca davetlilere özel fırsatlara kadar Prime Day 2023 hakkında bilmeniz gereken her şey

Prime Day henüz resmi olarak başlamadı, ancak bu, fırsatların devam etmesini engellemedi. Her zamanki gibi, gerçekten dikkate değer fırsatları bir araya topladık, böylece şimdiye kadar piyasaya sürülen iPad’ler ve MacBook’larla zamanınızı boşa harcamaktan kurtulabilirsiniz. şimdi sonsuza dek gibi görünen şey için aynı “satış” fiyatında oturuyor. Etkinlik boyunca güncellenmiş Apple fiyatlandırması ve bulunabilirlik değişiklikleri için burayı sık sık kontrol edin ve diğer en iyi Prime Day fırsatlarının tümünü içeren sürekli listemize göz atın.

Not: Yeni eklenen tüm anlaşmalar, ✨ile uğraşırken, ???? tüm zamanların en düşük fiyatına düştü. Amazon’un özel, yalnızca davetlilerle yapılan anlaşmaları bir ????.

MacBook fırsatları

neden beğendik

Evet, yepyeni MacBook Air şimdiden satışta. Her yönden 2022 versiyonundan oldukça büyük ve daha iyi, bu nedenle yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa, seçim zaten sizin için yapılmıştır.

Daha fazla Mac ve MacBook fırsatı

2022 MacbookPro

2021 MacbookPro

  • 14 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16 GB RAM, 1 TB SSD)(yeni bir sekmede açılır)1.999 dolar 2.499 dolar Amazon’da (500 $ tasarruf edin)

  • 16 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16 GB RAM, 512 GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)1.998,99 $ 2.499 dolar Amazon’da (500,01 ABD doları tasarruf edin)

  • 16 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16 GB RAM, 1 TB SSD)(yeni bir sekmede açılır)2.198 dolar 2.699 dolar Amazon’da (501 $ tasarruf edin)

2020 MacbookPro

2020 MacBook Havası

iPad fırsatları

neden beğendik

Standart iPad’i çoğu insan için en iyi iPad olarak görüyoruz ve 249,99 ABD Doları ile şimdiye kadarki en iyi fiyatı (önceki tüm zamanların en düşük seviyesi 279 ABD Dolarıydı). Makul miktarda depolama alanı, hoş bir 10,2 inç ekran ve bir A13 Bionic çip ile bu iPad, sizi not alma ve YouTube eğlencelerinde kolaylıkla taşıyacaktır. (Not: Ödeme sırasında ekstra 29,01 $ indirim uygulanır.)

Daha fazla iPad fırsatı

ipad

ipad mini

iPad Air

Apple Watch fırsatları

neden beğendik

Geçen yıl olduğu gibi Prime Day sezonu, Series 8 için bize bir başka büyük fiyat düşüşü getirdi. Apple’ın yeni sıcaklık sensörü ve çarpışma algılama özelliğine sahip, 70 $ indirimli en son akıllı saat teklifini almak için doğru anı bekliyorsanız muhtemelen bu alışveriş sezonundaki en iyi fırsatlardan biri olacak.

Daha fazla Apple Watch fırsatı

Seri 8

SE (ikinci nesil)

SE (birinci nesil)

Operatör fırsatları

AirPods fırsatları

neden beğendik

AirPods Pro çok ihtiyaç duyulan bir güncelleme aldı ve beklemeye değdi. Yükseltilmiş aktif gürültü önleme ve iyileştirilmiş pil ömrü ile bunlar, değilse de en iyilerinden bazılarıdır. the En iyisi, Apple’ın sunduğu kulaklıklar. Ve tüm zamanların en düşük fiyatına ulaştılar.

Daha fazla AirPods fırsatı

Diğer Apple aksesuarları fırsatları

Teknory