Yeni bir Samsung Galaxy Z Flip5 veya Z Fold5 ile 150$ veya 200$ değerinde Amazon hediye kartı kazanın

150$ veya 200$ HEDİYE KARTI: 11 Ağustos’tan itibaren, Samsung Galaxy Z Flip5 satın alarak 150 ABD Doları tutarında Amazon hediye kartı veya Samsung Galaxy Z Fold5 satın alarak 200 ABD Doları değerinde Amazon hediye kartı kazanabilirsiniz. Samsung Galaxy Z Flip5 (Mashable Puanı: 4) ve Samsung Galaxy Z Fold5 (Mashable Puanı: 4.5) piyasaya yeni çıktı ve […]

Yeni bir Samsung Galaxy Z Flip5 veya Z Fold5 ile 150$ veya 200$ değerinde Amazon hediye kartı kazanın

150$ veya 200$ HEDİYE KARTI: 11 Ağustos’tan itibaren, Samsung Galaxy Z Flip5 satın alarak 150 ABD Doları tutarında Amazon hediye kartı veya Samsung Galaxy Z Fold5 satın alarak 200 ABD Doları değerinde Amazon hediye kartı kazanabilirsiniz.


Samsung Galaxy Z Flip5 (Mashable Puanı: 4) ve Samsung Galaxy Z Fold5 (Mashable Puanı: 4.5) piyasaya yeni çıktı ve daha şimdiden büyük yankı uyandırmaya başladılar. Bu yeni telefonlar, 2000’lerin başlarını seven insanlardan sıkı Samsung hayranlarına kadar tüm bakışları üzerinde toplayan retro bir tasarıma sahip.

Z Flip5, aniden kapanan kapaklı tasarımıyla ciddi Paris ve Lindsay havası veriyor ve Z Fold5, hareket halindeyken akış veya e-posta kontrolü için size daha büyük bir ekran sunarak tablet benzeri bir şeye dönüşüyor. (İkisi arasında karar veremiyorsanız, yeni telefon karşılaştırmamızı okuyun.)

AYRICA BAKINIZ:

Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5: Her telefon için en iyi kılıflar

Ayrıca, 11 Ağustos itibarıyla satın alma işleminizle daha da fazla puan kazanabilirsiniz. Bir Samsung Galaxy Z Flip5 satın alın ve 150 ABD Doları değerinde bir Amazon hediye kartı kazanın. Ya da bir Samsung Galaxy Z Fold5 satın alın ve 200 ABD Doları değerinde bir Amazon hediye kartı kazanın. Doğru, Amazon üzerinden bir Samsung Z Flip5 veya Z Fold5 satın alırsanız, bu eski ama fütüristik telefonu almakla kalmaz, aynı zamanda istediğiniz her şeyde kullanabileceğiniz bir Amazon hediye kartı da alırsınız. Şimdi bu oldukça tatlı bir anlaşma.

İster eski tarz bir Razr ile okuldaki en havalı çocuk olarak görkemli günlerinizi yeniden yaşamak isteyin, ister sadece akıllı telefonunuzu yükseltmek isteyin, Z Flip5 ve Z Fold5 kesinlikle göz atmaya değer.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow