En Harika 5 Kia EV6 İç Mekan Özelliği

EV’lerin bilinir hale geldiği özelliklerden biri gövde veya ön gövdedir ve EV6’da bir gövde olsa da, çoğu zaman var olduğunu unutabileceğiniz kadar küçüktür. Bir teselli olarak, EV6’nın şaşırtıcı derecede geniş bir iç mekanı ve bagajı var. Crossover bir SUV olan EV6 bir hatchback, yani bagaj rahat bir şekilde geniş ve 60/40 bölünmüş arka koltuk sayesinde […]

En Harika 5 Kia EV6 İç Mekan Özelliği

EV’lerin bilinir hale geldiği özelliklerden biri gövde veya ön gövdedir ve EV6’da bir gövde olsa da, çoğu zaman var olduğunu unutabileceğiniz kadar küçüktür. Bir teselli olarak, EV6’nın şaşırtıcı derecede geniş bir iç mekanı ve bagajı var. Crossover bir SUV olan EV6 bir hatchback, yani bagaj rahat bir şekilde geniş ve 60/40 bölünmüş arka koltuk sayesinde nispeten kolayca maksimum 50 fit küpüne kadar uzatılabiliyor. Arka koltukları indirmeye yarayan kollar, bagajın kendisinde elverişli bir şekilde yerleştirilmiştir, bu da, yükleme yaparken işlevselliğe erişmenin son derece basit olduğu anlamına gelir.

Arka koltuklardan bahsetmişken, elektrikli araçların bir avantajı da şanzıman tünelinin olmaması. Sıradan benzinle çalışan araçlarda – ve açıklanamaz bir şekilde bazı EV’lerde – şanzıman tüneli aracın ortasından geçerek arka yolcuların diz mesafesini ve ön koltuklar arasındaki potansiyel saklama alanını kaplıyor. EV6, herhangi bir iyi EV’nin yapması gerektiği gibi şanzıman tünelini kolayca ortadan kaldırıyor, bunun yerine arkada diz mesafesi ve ön koltuklar arasında ve orta kol dayanağının altında ek saklama alanı getiriyor.

EV6’daki ekstra küçük alan parçaları, onu küçük çapraz süslerinden çok daha büyük bir araç gibi gösteriyor ve onu birden fazla yolcuyla daha uzun yolculuklar için ideal hale getiriyor.

Teknory