En iyi AI podcast uygulaması fırsatı: Podurama’da %60 indirim

TL;DR: Podurama Premium Planına ömür boyu abonelik 32,33 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %60 tasarruf etmenizi sağlıyor. Çok sayıda podcast var. Podcast severler için bu hem iyi hem de kötü haber. Piyasada bu kadar çok şey varken, bu güncellemeyi tutarlı bir şekilde dinleyecek kaliteli şeyler bulmak zaman alabilir. Birkaç favoriniz olabilir, ancak daha fazlasını […]

En iyi AI podcast uygulaması fırsatı: Podurama’da %60 indirim

TL;DR: Podurama Premium Planına ömür boyu abonelik 32,33 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %60 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Çok sayıda podcast var. Podcast severler için bu hem iyi hem de kötü haber. Piyasada bu kadar çok şey varken, bu güncellemeyi tutarlı bir şekilde dinleyecek kaliteli şeyler bulmak zaman alabilir. Birkaç favoriniz olabilir, ancak daha fazlasını bulmak istiyorsanız ilerlemek zor olabilir.

Podurama, yeni podcast’ler bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yapay zeka da dahil olmak üzere gezinmeyi gerçekten kolaylaştıracak araçlara ve geniş bir seçkiye sahip bir podcast platformudur. Üstelik her ay ödeme yapmanıza bile gerek yok. Podurama Premium ömür boyu aboneliği yalnızca 32,33 £’dur.

İyi bir podcast aramak göründüğünden daha zordur. Dünya çapında 70 milyonun üzerinde bölümü olan beş milyondan fazla podcast var ve mevcut sesin çokluğu, dalmak istediğiniz bir şeyi bulmanızı daha da zorlaştırabilir.

Podurama size yalnızca geniş bir podcast kütüphanesine erişim sağlamaz. Ayrıca, halihazırda bulduklarınızı yönetmenize ve ilgi alanlarınızla ilgili yeni içerikleri keşfetmenize de yardımcı olur. Diğer podcast platformları gibi Podurama da çalma listelerini ve klasörleri düzenlemenize olanak tanır.

Podurama’ya özgü olan şey, favori podcast’lerinizden birinin yeni bir bölüm yayınladığını otomatik olarak algılayıp bunu çalma listenize ekleyebilen akıllı çalma listeleri oluşturabilmenizdir. Dinlerken arabadan masanıza sorunsuz bir şekilde geçmek için hesabınızı web ve masaüstü uygulamaları arasında senkronize edin.

Dinlemek için tamamen yeni bir şey mi bulmak istiyorsunuz? Kenar çubuğunu kontrol edebilir ve Sanat, Komedi, Eğitim, Kurgu ve Gerçek Suç gibi kategorileri keşfedebilirsiniz. Ya da sadece sorabilirsin. Podurama, ilgi alanınıza göre bile öneriler isteyebileceğiniz bir AI sohbet robotuna sahiptir. Kulaklığınızı takın ve tarihi eriştelere veya Dolly Parton’un müziğine derinlemesine dalın.

Yapay zekanın yardımı olmadan bulamayacağınız yeni ve heyecan verici bir şey dinleyin. 32,33 £ karşılığında Podurama’ya Ömür Boyu Premium Abonelik alın.

Konular
Uygulamalar Yapay Zeka

Teknory