Google, yılın favori Chrome uzantılarını duyurdu

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Google, yılın en iyi Chrome uzantıları için seçimlerini açıkladı. Kazananlar üretkenlik, odaklanma, oyun ve görüntüleme ve öğrenme dahil olmak üzere dört kategoriden seçildi. Google, kullanıcıların Chrome tarayıcılarını çeşitli şekillerde özelleştirmelerine olanak tanır. Böyle bir yol, Chrome’un sizin için en iyi şekilde çalışmasını sağlayan uzantıları yüklemektir. Yıl sona ererken Google, […]

Google, yılın favori Chrome uzantılarını duyurdu

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google, yılın en iyi Chrome uzantıları için seçimlerini açıkladı.
  • Kazananlar üretkenlik, odaklanma, oyun ve görüntüleme ve öğrenme dahil olmak üzere dört kategoriden seçildi.

Google, kullanıcıların Chrome tarayıcılarını çeşitli şekillerde özelleştirmelerine olanak tanır. Böyle bir yol, Chrome’un sizin için en iyi şekilde çalışmasını sağlayan uzantıları yüklemektir. Yıl sona ererken Google, yılın en iyisi olduğuna inandığı uzantıları açıkladı.

Bugün, şirketin web sitesinde BlogGoogle, 2022’nin en iyi Chrome uzantıları için seçimlerini açıkladı. Görünüşe göre teknoloji devi, kazananları üretkenlik, odaklanma, oyun ve görüntüleme ve öğrenme dahil olmak üzere dört kategoriye göre belirliyor.

Verimlilik kategorisi için Google şunları seçti:

  • Tango: Bir süreçte yürürken kendinizi kaydettiğinizde otomatik olarak nasıl yapılır kılavuzu oluşturan bir uygulama.
  • Hızlı Okuma: Kullanıcıların iki ila üç kat daha hızlı okumasına yardımcı olduğunu iddia eden bir hızlı okuma uygulaması.
  • Astar: Okuma önerilerini vurgulamanıza, kaydetmenize, düzenlemenize ve almanıza olanak tanıyan bir araştırma aracı.
  • AI oluşturun: Bir AI yazma aracı.
  • Visbug: Tasarımcıların web sitelerindeki metin ve resimlerde değişiklik yapmasına olanak tanıyan bir araç.
  • ABD Vize Yuvalarını Kontrol Edin: ABD vize açılışlarını kontrol etmenizi sağlar.

Sonraki kategori odak içindi ve iki seçim içeriyordu: Workona Tab Manager ve CrXMouse Chrome Gestures. İlk uzantı, sayısız sekmenizi yönetmenize yardımcı olurken, ikincisi, özel fare gezinme kısayolları oluşturur.

oyun ve görüntüleme için Google ayrıca yalnızca iki uzantı seçti. Bu kategorideki ilk seçim olan RoPro, Roblox oyuncularına yönelikti. Bu uzantı, oyuna benzersiz özellikler ekler. İkinci seçim, kullanıcıların dil öğrenimi için farklı dillerde iki altyazılı film ve video izlemesine olanak tanıyan eJoy oldu.

Son kategori olan öğrenme, öğrencilere yönelikti ve ayrıca yalnızca iki seçim hakkı vardı. Dijital bir matematik yardımcısı olan Equatio ilk tercihti, ardından MyBib: Free Citation Generator geldi.

Aralık ayının başından hemen önce Google, Google Play Store’daki en iyi uygulamalar için seçimlerini de açıkladı. Bu liste için Google, genel olarak en iyi uygulama olarak Dream by Womb’u seçti.

Google, yılın favori Chrome uzantılarını duyurdu

Teknory