En iyi akıllı ev fırsatı: Echo Show 8, tüm zamanların en düşük fiyatıyla satışta

60$ TASARRUF EDİN: 28 Aralık itibarıyla Echo Show 8 (3. nesil) Amazon’da 149,99 $’dan sadece 89,99 $’a düştü. Tatil sonrası bu fiyat, Kara Cuma’dan 15 dolar daha düşük ve tüm zamanların en düşük seviyesi. Echo Show 8, tuzuna değecek akıllı bir ev merkezidir. Ekim ayında yeni bir sürüm piyasaya sürüldü ve zaten etkileyici olan merkezi […]

En iyi akıllı ev fırsatı: Echo Show 8, tüm zamanların en düşük fiyatıyla satışta

60$ TASARRUF EDİN: 28 Aralık itibarıyla Echo Show 8 (3. nesil) Amazon’da 149,99 $’dan sadece 89,99 $’a düştü. Tatil sonrası bu fiyat, Kara Cuma’dan 15 dolar daha düşük ve tüm zamanların en düşük seviyesi.


Echo Show 8, tuzuna değecek akıllı bir ev merkezidir. Ekim ayında yeni bir sürüm piyasaya sürüldü ve zaten etkileyici olan merkezi alıp birkaç kademe daha yükseltiyor ve bugün tüm zamanların en düşük fiyatıyla satışta.

Tatil sezonunun ardından kendinize küçük bir şey ısmarlamak istiyorsanız üçüncü nesil Echo Show 8, Amazon’da 89,99 dolara düştü. Bu, normal maliyeti olan 149,99 dolardan %40 indirim demektir ve tüm zamanların en düşük fiyatı yeni akıllı merkez için. Karşılaştırma için Siber Hafta sırasında yalnızca 104,99 dolara düştü, bu nedenle bu fiyattan kesinlikle yararlanmaya değer.

AYRICA BAKINIZ:

Echo ve Echo Dot: Hangi Amazon cihazını satın almalısınız?

Sevdiğimiz önceki Echo Show 8 gibi, tablet şeklindeki cihaz da tezgahınızın veya masanızın üzerinde duruyor ve eviniz için merkezi bir merkez görevi görüyor. Işıklarınızı ve güvenlik kameralarınızı kontrol etmekten görüntülü arama yapmaya ve film akışına kadar her şeyi yapmak için kullanabilirsiniz. Üçüncü nesil Echo Show, daha net aramalar için ortalanmış 13 MP ön kameraya, cihaza ne kadar yakın veya uzak olduğunuza bağlı olarak ekrandakileri ayarlayan dinamik bir arayüze ve daha keyifli dinleme için uzamsal sese sahiptir.

Mashable Fırsatları

Mashable’dan SaVanna Shoemaker, ikinci nesil cihazla ilgili incelemesinde, “Eviniz için merkezi bir merkez olarak gerçekten yenilmez” dedi. Mükemmel kalite için harika bir fiyat – daha ne bekliyorsunuz?

Konular
Amazon Amazon Yankı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow