En iyi akıllı güç şeridi fırsatı: %46 indirimle bir akıllı güç şeridi alın

37 $ tasarruf edin: 11 Ağustos itibarıyla Kasa Akıllı Priz Priz Amazon’da 79,99 dolardan 42,99 dolara indirimde. Bu %46’lık bir indirim. Akıllı ev cihazları, iş kurulumunuza veya evinize sesle kontrol seçenekleri eklemenin harika bir yoludur. Fütüristik hissediyorlar, cihazlarınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda size daha fazla seçenek sunuyorlar ve artık harika fiyatlarla bulunabiliyorlar. 11 Ağustos itibarıyla Kasa […]

37 $ tasarruf edin: 11 Ağustos itibarıyla Kasa Akıllı Priz Priz Amazon’da 79,99 dolardan 42,99 dolara indirimde. Bu %46’lık bir indirim.


Akıllı ev cihazları, iş kurulumunuza veya evinize sesle kontrol seçenekleri eklemenin harika bir yoludur. Fütüristik hissediyorlar, cihazlarınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda size daha fazla seçenek sunuyorlar ve artık harika fiyatlarla bulunabiliyorlar.

11 Ağustos itibarıyla Kasa Smart Plug Powerstrip, Amazon’da 79,99 dolardan 42,99 dolara indirimde. Bu indirimle, bu akıllı güç şeridinde %46, neredeyse yarı indirimle tasarruf edeceksiniz.

Kasa Smart Plug Powerstrip, maksimum verimlilik için ayrı ayrı kontrol edebileceğiniz 3 USB bağlantı noktası ve 6 çıkış içerir. Bu, özellikle günü geçirmek için günlük olarak kullandığımız birden fazla cihaz düşünüldüğünde, herhangi bir ev veya yurt odası için mükemmeldir.

Bu güç şeridi aynı zamanda ETL sertifikalıdır ve cihazlarınızı potansiyel olarak zarar verebilecek güç dalgalanmalarından korur. Sesle kontrol seçeneklerini kullanmak için bu cihazı WiFi’ye bağlamanız ve Microsoft Cortana, Google Home Assistant veya Amazon Alexa ile senkronize etmeniz yeterlidir. Ayrıca Kasa akıllı uygulamasını indirebilir ve akıllı telefonunuzu kullanarak güç kullanımını yönetebilir, eve dönmeden önce ışıkları açabilir veya siz evden uzaktayken çok fazla güç tüketen aygıtları kapatabilirsiniz.

%46 indirimli bu fırsat kesinlikle çok dikkat çekecek. Hala yayındayken bu anlaşmaya göz atın.

Teknory