En iyi Amazon Fire Tablet fırsatları: Amazon Fire tabletlerde %32’ye varan indirim

Pazarda yeni bir tablet arıyorsanız, belirli Amazon Fire cihazları şu anda indirimde. İşte okula dönüş sezonu için tam zamanında, 9 Ağustos itibarıyla en iyi Amazon Fire tablet fırsatları. EN İYİ YANGIN TABLETİ: Amazon Fire Max 11, sekiz çekirdekli işlemciye ve şık çerçeveye sahip 11 inç ekrana sahiptir — $189.99 $229.99 (%17 tasarruf edin) EN İYİ […]

Pazarda yeni bir tablet arıyorsanız, belirli Amazon Fire cihazları şu anda indirimde. İşte okula dönüş sezonu için tam zamanında, 9 Ağustos itibarıyla en iyi Amazon Fire tablet fırsatları.

  • EN İYİ YANGIN TABLETİ: Amazon Fire Max 11, sekiz çekirdekli işlemciye ve şık çerçeveye sahip 11 inç ekrana sahiptir — $189.99 $229.99 (%17 tasarruf edin)

  • EN İYİ GENEL YANGIN TABLETİ: Amazon Fire HD 10, 10,1 inç ekrana, 12 saatlik uzun pil ömrüne ve sekiz çekirdekli işlemciye sahiptir — $129.99 $189.99 (%32 tasarruf edin)

  • ÇOCUKLAR İÇİN EN İYİ YANGIN TABLETİ: Amazon Fire HD 10 Kids sekiz çekirdekli bir işlemciye, çocuklara dayanıklı tablet kılıfına ve bir yıllık reklamsız Amazon Kids+ içeriğine sahiptir — 139,99 $ 199,99 $ (%30 tasarruf edin)


Tabletler söz konusu olduğunda, Apple veya Samsung’un teklifleriyle sınırlı değilsiniz. Her ikisinin de tonlarca harika seçeneği olsa da, Amazon aynı zamanda mobil cihazlar alanında da güçlü bir rakip. Tüm aile için bir model var ve şu anda birçoğu indirimde, bu da onları iPad’lerden veya Galaxy tabletlerden daha uygun fiyatlı yapıyor.

8 Ağustos itibariyle, birkaç Fire tableti %32’ye varan indirimlerle satışa sunuldu. İndirimdeki modellerden lüks boyutlu, iPad rakibi Fire Max 11’i günlük sürücünüz olarak alabilir, hatta çocuklara okul için vermek üzere bir Fire HD 10 Kids cihazını alabilirsiniz.

Hangisini seçerseniz seçin, herkesi okula günlük görevlerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olacak yepyeni bir tabletle göndermenin tam zamanı. Ya da herkes ders çalışırken en sevdiğiniz programların ve filmlerin keyfini çıkarabileceğiniz bir tablet almak için. Bazen kendini tedavi etmelisin. Amazon Fire tablet satışından favori seçimlerimiz için okumaya devam edin.

En iyi premium Fire tablet

neden beğendik

Amazon Fire Max 11 tablet, şu anda Amazon’un sunduğu en büyük, en güçlü tablettir. Özellikle şimdi indirime girdiğine göre, daha ucuza alabileceğiniz, geçerli bir iPad rakibi. 213 ppi’de 2.000 x 1.200 çözünürlüğe ve 410 nit parlaklığa sahiptir, bu da geniş ekranını tetiği çekmek için harika bir neden haline getirir. Ayrıca, tümü ince çerçeveli şık, gri alüminyum kasa içinde 2,2 GHz okta çekirdekli bir işlemci ve 4 GB RAM içerir. Bir iPad’in güvenilirliğini ve görünümünü istiyor ancak çok fazla harcamak istemiyorsanız, bu harika bir alternatif.

Genel olarak en iyi Fire tablet

neden beğendik

Amazon Fire HD 10, net bir Full HD ekrana, sekiz çekirdekli işlemciye ve bölünmüş ekran seçeneklerine sahip hızlı bir 32 GB cihazdır. Ayrıca 12 saatlik bir pil ömrünü nispeten küçük bir pakete sığdırır, bu nedenle uzun araba yolculukları veya şarj cihazına zamanında ulaşamadığınız durumlar için hareket halindeyken çalışmak veya oynamak için mükemmeldir. Ayrıca dört farklı renkte gelir, böylece yeni tabletinizle aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Bu fiyat için, yapı kalitesini ve uygulama desteğini de yenemezsiniz.

Çocuklar için en iyi Fire tablet fırsatı

neden beğendik

Amazon Fire HD 10 Kids, yeni bir tablete ihtiyacı olan (veya tablet için dilenen) küçük çocuklara vermek için mükemmel bir seçenektir. Kitaplar, oyunlar, videolar ve daha fazlası gibi tonlarca çocuk dostu içerik içeren bir abonelik olan yerleşik Amazon Kids+ aboneliği de dahil olmak üzere Amazon Fire HD 10’un sunduğu her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Ayrıca bu sürüm, yatırımınızı korumak için parlak renkli Kid-Proof kılıfla birlikte gelir, çünkü çocuklar bir şeyleri düşürmeyi sever.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow