En iyi yazılım anlaşması: Headway Premium ömür boyu abonelik 60 $ karşılığında satışta

TL;DR: 13 Temmuz’dan itibaren ömür boyu abonelik alabilirsiniz. İlerleme Premium(yeni bir sekmede açılır) 299,95$ yerine sadece 59,97$’a — bu %80’lik bir tasarruftur. Bütün bir kitabı okumak için oturmak ödüllendirici olabilir, ancak TikTok’ta gezinirken aldığınız anlık hazzı vermeyebilir. Kıyamet kaydırma yerine, neden bir mikro öğrenme oturumu yapmıyorsunuz?(yeni bir sekmede açılır) Headway’le mi? Bu küçük öğrenme uygulamasıyla […]

En iyi yazılım anlaşması: Headway Premium ömür boyu abonelik 60 $ karşılığında satışta

TL;DR: 13 Temmuz’dan itibaren ömür boyu abonelik alabilirsiniz. İlerleme Premium(yeni bir sekmede açılır) 299,95$ yerine sadece 59,97$’a — bu %80’lik bir tasarruftur.


Bütün bir kitabı okumak için oturmak ödüllendirici olabilir, ancak TikTok’ta gezinirken aldığınız anlık hazzı vermeyebilir. Kıyamet kaydırma yerine, neden bir mikro öğrenme oturumu yapmıyorsunuz?(yeni bir sekmede açılır) Headway’le mi? Bu küçük öğrenme uygulamasıyla okumaya vaktiniz olmadığı kitaplardan ana fikirleri ve temel dersleri alın. Ve ömür boyu abonelik için tam fiyat ödemenize bile gerek yok.

Anlaşma Günleri sırasında, 59,97 ABD Doları karşılığında ömür boyu Headway Premium aboneliği alabilirsiniz; bu, 299,95 ABD Doları olan normal fiyatından %80 daha düşüktür.

Öğle tatilinizde yeni bir beceri öğrenin

Bir şeyi öğrenmeyi istemek ve onu gerçekten yapmak genellikle çok farklı iki şeydir. Headway, tam bir kitap okuma deneyiminin yerini alamaz, ancak size bilgi ve içgörülerle dolu yoğunlaştırılmış bir sürüm sunar. Bir kitabı satın almadan önce okumaya değer olup olmadığını görmenin bir yolu olarak bile kullanabilirsiniz. Ayrıca Headway özetlerine sesli veya görsel formatta erişebilirsiniz.

Çalar saatiniz sizi uyandırır uyandırmaz sosyal medyada gezinmek yerine, dünya çapında en çok satan kurgusal olmayan kitaplardan günlük içgörülerle sabahınızı hareket ettirin.(yeni bir sekmede açılır). Headway, kişisel gelişimi yeni becerilerde ustalaşarak kazanabileceğiniz başarılarla bir oyuna bile dönüştürür.

Büyümeyi bir alışkanlığa dönüştürün

Bu abonelik, Headway Premium’u bir iOS, Mac veya Android cihazına ömür boyu kurmanıza izin verir. Güncellemeler dahildir.

17 Temmuz 23:59 PT’ye kadar ömür boyu Headway Premium aboneliği kazanın(yeni bir sekmede açılır) 59,97 dolar.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory