En İyi Apple Anlaşması: Yenilenmiş Apple Mac mini 205,99 Dolar karşılığında satışta

TL;DR: 24 Haziran’dan itibaren sahip olabilirsiniz. yenilenmiş Apple Mac mini(yeni bir sekmede açılır) 269,98$ yerine sadece 205,99$’a — bu %23’lük bir tasarruf demektir. Zorlu yazılımlar kullanmıyorsanız, her şeyi çalıştırabilen pahalı bir bilgisayara ihtiyacınız olmayabilir. Bunun yerine, yenilenmiş bir bilgisayar alarak tasarruf edebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır). Bu yenilenmiş Apple Mac mini, temel ofis uygulamalarını ve diğer […]

En İyi Apple Anlaşması: Yenilenmiş Apple Mac mini 205,99 Dolar karşılığında satışta

TL;DR: 24 Haziran’dan itibaren sahip olabilirsiniz. yenilenmiş Apple Mac mini(yeni bir sekmede açılır) 269,98$ yerine sadece 205,99$’a — bu %23’lük bir tasarruf demektir.


Zorlu yazılımlar kullanmıyorsanız, her şeyi çalıştırabilen pahalı bir bilgisayara ihtiyacınız olmayabilir. Bunun yerine, yenilenmiş bir bilgisayar alarak tasarruf edebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır).

Bu yenilenmiş Apple Mac mini, temel ofis uygulamalarını ve diğer basit yazılımları çalıştırmak için harika bir düşük maliyetli seçenek olabilir ve yalnızca 205,99 ABD dolarıdır.

Yerden ve paradan tasarruf edin

Yenilenmiş Apple Mac mini, çeşitli işlevler sunan kompakt ve yetenekli bir masaüstü bilgisayardır. 8 GB RAM ve Core 1.4 GHz i5 işlemci ile bu bilgisayar, ofis uygulamalarını ve üretkenlik yazılımlarını iyi bir şekilde işleyebilir, ancak video düzenleme veya oyunlar gibi oldukça zorlu etkinliklerle mücadele edebilir. Büyük bir dosyayı açarken veya çeşitli uygulamalarda çoklu görev yaparken gecikme fark ederseniz, işlemci performansını 2,5 GHz’e çıkarmak için Turbo Boost’u da açabilirsiniz.

Yenilenmiş cihazlar için alışveriş yaparken(yeni bir sekmede açılır), her zaman orijinal üretim tarihini ve yenilenmiş derecelendirmeyi kontrol edin. Bu bilgisayar ilk olarak 2014 yılında yapılmıştır ve “B” sınıfı yenilenmiş derecesine sahiptir. Bu, bazı donanımların yepyeni, hazır bir modelde bulacağınız kadar etkileyici olmayabileceği ve bazı hafif aşınma ve çiziklere sahip olabileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, 1TB HDD size önemli dosyaları depolamak ve çok çeşitli uygulamaları yüklemek için bolca alan sağlar. Tüm bu sabit disk alanı, okul yılı boyunca ödevlerini sürdürmek için tutarlı bir yere ihtiyaç duyan öğrenciler için bir varlık olabilir.

Daha eski bir cihaz almanın faydalarından biri, hala tüm bağlantı noktalarına sahip olmasıdır. Dört adet USB 3.0 bağlantı noktasına takın veya HDMI, yıldırım, Ethernet, kulaklıklar, mikrofonlar ve SD kartlar için yuvalardan yararlanın.

Yenilenmiş bir Apple Mac mini ile tasarruf edin

Bu kompakt bilgisayar, masanızda çok az yer kaplar, ancak daha büyük bir cihazdan geleceğini düşündüğünüz işlevsellik ve hızı bir araya getirir.

Yenilenmiş bir Apple Mac mini edinin(yeni bir sekmede açılır) 205,99 $ (kayıtlı 269 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory