Yalnızca 45 ABD Doları karşılığında Microsoft Office programlarına ömür boyu erişim elde edin

TL;DR: 17 Nisan’dan itibaren Windows için Microsoft Office Professional 2021’i edinebilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) veya Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021(Yeni bir sekmede açılır) sadece 44,99 $’a — bu, 349 $’lık orijinal fiyattan %87 indirimli. Aylık abonelikler, her gün kullandığımız birçok hizmet için gerekli bir kötülük haline geldi. Neyse ki, bu anlaşma sayesinde […]

Yalnızca 45 ABD Doları karşılığında Microsoft Office programlarına ömür boyu erişim elde edin

TL;DR: 17 Nisan’dan itibaren Windows için Microsoft Office Professional 2021’i edinebilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) veya Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021(Yeni bir sekmede açılır) sadece 44,99 $’a — bu, 349 $’lık orijinal fiyattan %87 indirimli.


Aylık abonelikler, her gün kullandığımız birçok hizmet için gerekli bir kötülük haline geldi. Neyse ki, bu anlaşma sayesinde Microsoft Office için her ay ödeme günleri artık yok. Yalnızca bir kez ödeyin ve ömür boyu Microsoft Office lisansı alın(Yeni bir sekmede açılır) Mac veya Windows için 44,99$’dan %87 indirimli.

MS Office’i ömür boyu 45 $’a kullanın

Ömür boyu erişim ile dünyanın en popüler programları(Yeni bir sekmede açılır), Office’i uyumlu bilgisayarınıza yükleyebilir ve MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access’e sınırsız erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu programları ister iş ister kişisel amaçlar için kullanmanız gereksin, kapsamlı yeteneklerini istediğiniz zaman kullanma esnekliğine sahip olacaksınız. Lütfen bu lisansın yalnızca bir bilgisayar için geçerli olduğunu unutmayın. Hem profesyonel hem de kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayan bu güçlü Office programlarıyla çok sayıda olasılığın kilidini açmaya hazır olun.

MS Word ile özgeçmişinizi cilalayabilir veya çeşitli amaçlar için biçimlendirilmiş listeler oluşturabilirsiniz. Excel, verileri düzenlemek ve analiz etmek için güçlü bir araçtır, ancak kişisel bütçeleme için de kullanılabilir. Outlook, Teams ve OneNote, düzenli kalmanıza ve iş arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olabilir. Bir Windows kullanıcısıysanız, Publisher aile tatil kartları veya profesyonel kalitede basılabilirler oluşturmak için kullanılabilir ve Access, verilerinizi verimli bir şekilde düzenlemenize olanak tanır – ayrıca, Windows kullanıcıları Skype Kurumsal’ı da edinir.

Microsoft Office için sistem gereksinimleri nispeten mütevazıdır ve daha düşük özelliklere sahip olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli bilgisayarlar için erişilebilir olmasını sağlar. Yalnızca 4 GB disk alanı ve 1 GB RAM ile, yüksek özellikli bir makineye ihtiyaç duymadan Office’i bilgisayarınıza yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz. Bu, daha eski bir bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz olsa bile, Office’i sorunsuz çalıştırmak için minimum gereksinimleri karşılayacağı veya aşacağı anlamına gelir.

Mac’iniz veya PC’niz için anında indirme

Bazı güvenilir üretkenlik yazılımları kullanabiliyorsanız, bu sınırlı süreli fırsattan yararlanın:

Fiyatlar değişebilir.

Teknory