240 doların altında bir fiyata yenilenmiş bir MacBook Pro edinin

TL;DR: 21 Ekim itibarıyla yenilenmiş Apple MacBook Pro 13″‘ü yalnızca 235,97 $ karşılığında edinin; %32 tasarruf. Yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Apple’ın en güçlü sürümü olan MacBook Pro’dan başkasına bakmayın. Bu model, yepyeni bir Apple ürününü parlatan tüm özellikleri sunuyor; tek fark mı? Bu 13,3 inçlik yenilenmiş MacBook Pro, fiyatının çok altında bir fiyattır. […]

240 doların altında bir fiyata yenilenmiş bir MacBook Pro edinin

TL;DR: 21 Ekim itibarıyla yenilenmiş Apple MacBook Pro 13″‘ü yalnızca 235,97 $ karşılığında edinin; %32 tasarruf.


Yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Apple’ın en güçlü sürümü olan MacBook Pro’dan başkasına bakmayın. Bu model, yepyeni bir Apple ürününü parlatan tüm özellikleri sunuyor; tek fark mı? Bu 13,3 inçlik yenilenmiş MacBook Pro, fiyatının çok altında bir fiyattır. Normalde fiyatı 349$ olan bu ürünü 235,97$ karşılığında alabilir ve 23 Ekim saat 23:59’dan (PT) önce satın alırsanız ücretsiz gönderimden yararlanabilirsiniz.

MacBook Pro’da sınırlı süreli indirim

Yeni dizüstü bilgisayarınızı ister iş, ister oyun, ister her ikisi için kullanmayı planlıyor olun, bu yenilenmiş MacBook Pro, tüm çoklu görev ihtiyaçlarınız için 2,5 GHz işlem hızına sahip çift çekirdekli Intel Core i5 işlemciye sahiptir. En sevdiğiniz web içeriğini 2560 x 1600 Retina ekrana sahip 13,3 inç ekranda yayınlarken, temel üretkenlik uygulamalarıyla makale taslakları hazırlayın veya çarpıcı sunumlar oluşturun.

Ultra ince ve hafif tasarımının da sizi kandırmasına izin vermeyin. Bilgisayarınızın sorunsuz, hızlı ve sessiz çalışmaya devam etmesini sağlamak için gerektiğinde ekstra güç sunan 3,1 GHz’e kadar Turbo Boost’un keyfini çıkarabilirsiniz.

7 saatlik pil ömrüyle saatlerce çalışın ve 500 GB depolama alanı sayesinde, gereksiz ekran görüntülerinin ne kadar yer kaplayacağından endişe etmeden tüm önemli dosyalarınızı barındırabilirsiniz. Kablosuz bağlantı ve Bluetooth 4.0 özellikleriyle hareket halindeyken çalışın veya internette gezinin.

Bütçenizi zorlamadan Apple lüksünün tadını çıkarın

En yeni MacBook’ların bin dolar aralığına girmesiyle, yenilenmiş bir MacBook Pro, yüksek kaliteli bir cihazdan ödün vermeden yüzlerce dolar tasarruf etmenizi sağlayabilir. Bu dizüstü bilgisayarın gövdesinde hafif aşınmalar, çizikler veya ezikler olabilir ancak bu, en yüksek performansla çalışma yeteneğinizi etkilemez.

Bu tatil sezonunda kendinize bir hediye vermek veya sevdiğiniz birine hediye vermek istiyorsanız bu yenilenmiş 13,3 inç MacBook Pro, 23 Ekim saat 23:59’a (PT) kadar 235,97 $ gibi düşük bir fiyatla sizin için doğru seçim olabilir.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory