Gwen Stacy’nin Örümcek Kadını Venom’la Bağ Kuruyor ve Spider-Verse Hayran Çiziminde Yeni ve Cesur Bir Kostüme Sahip Oluyor

Özet Spider-Woman’a potansiyel olarak yaklaşan Spider-Man: Beyond the Spider-Verse bölümünde kendi Venom Symbiote kostümü verilebilir ve bu onun karakterine heyecan verici bir değişiklik katacaktır. Zehirli Gwen Stacy’nin olma olasılığı ilgi çekici, özellikle de onun Spider-Verse serisindeki önemli rolü ve karanlık yol hikayesinin potansiyeli göz önüne alındığında. Venom Symbiote’un animasyon serisine dahil edilmesi, özellikle Peter Parker […]

Gwen Stacy’nin Örümcek Kadını Venom’la Bağ Kuruyor ve Spider-Verse Hayran Çiziminde Yeni ve Cesur Bir Kostüme Sahip Oluyor

Özet

  • Spider-Woman’a potansiyel olarak yaklaşan Spider-Man: Beyond the Spider-Verse bölümünde kendi Venom Symbiote kostümü verilebilir ve bu onun karakterine heyecan verici bir değişiklik katacaktır.
  • Zehirli Gwen Stacy’nin olma olasılığı ilgi çekici, özellikle de onun Spider-Verse serisindeki önemli rolü ve karanlık yol hikayesinin potansiyeli göz önüne alındığında.
  • Venom Symbiote’un animasyon serisine dahil edilmesi, özellikle Peter Parker gibi siyah kostümlü başka bir karakter tanıtılırsa, duygusal açıdan ilgi çekici bir unsur sağlayacaktır. Sembiyot mitolojisinin dahil edilmesi, son Spider-Verse filmine heyecan verici bir katkı olacaktır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni aracılığıyla Örümcek Ayeti franchise hayran sanatı, Marvel’dan Örümcek Kadın olarak da bilinen Gwen Stacy’ye kendi Venom Symbiote kostümü verildi. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Marvel macerası Miles Morales’in Earth-42’de sıkışıp kaldığını ve Miguel O’Hara/Spider-Man 2099’un hâlâ onun peşinde olduğunu gördüğü için birçok heyecan verici olayla sona erdi. Marvel macerası, Spider-Woman’ın birkaç eski arkadaşını arkadaşlarının Spider-Man versiyonunu kurtarmak için bir araya getirmesiyle sona erdi ve bu da Gwen’e serideki en büyük başarılarından birini kazandırdı.

Sırasında Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Henüz belirlenmiş bir çıkış tarihi olmasa da, yaratıcı ekibin orijinal hikayesini tamamlayan üçlemenin son bölümü olacak. Seyirci üçlemenin finalinin nasıl biteceğini teorileştirirken sanatçı Arkın Tyagi yakın zamanda Gwen’in Sembiyot ile temasa geçmesi durumunda Örümcek Kadın’ın nasıl görünebileceğine dair yeni bir sanat eseri paylaştı.

Örümcek Kadın sonuncusu Örümcek Ayeti Tyagi ayrıca Spider-Man 2099, Spider-Man India ve Spider-Punk için de Symbiote tasarımları yaptığı için popüler sanatçı tarafından zehirlenecek karakter. Başka olup olmayacağı belli değil Örümcek Ayeti kahramanlar Tyagi tarafından yapılmış kendi Sembiyot hayran sanatını elde edecekler.

İLGİLİ: Miles Morales’in Sırada Nesi Var? Örümcek Adam Hakkında Bildiğimiz Her Şey: Örümcek Ayetinin Ötesinde


Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Neden Zehirlenmiş Gwen Olabilir?

Her ne kadar Peter ve Miles’ın alternatif versiyonları olsa da Örümcek Ayeti serideki önemli rolüne rağmen henüz Gwen’in herhangi bir versiyonunu göstermediler. Fakat, Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Sonunda bir Gwen çeşidini ve belki de Venom Ortakyaşamı ile gerçekten bağ kurmuş olan bir çeşidi tanıttıkları yer olabilir. Haziran 2023’te Phil Lord ve Chris Miller ile yapılan bir röportajda, herhangi bir spoiler vermeden Gwen varyantlarını dahil etmeyi planladıklarını açıkça belirttiler.

Nasıl verildiği göz önüne alındığında Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Gwen ve Örümcek ekibinin Miles’ı kurtarmasıyla sona eren bu macera, Earth-42’de yine karanlık bir yola girmiş olan Gwen’in alternatif bir versiyonuyla karşılaşmaları şaşırtıcı olmazdı. Bu, Zehirli Örümcek Kadın’a sahip olmak için mükemmel bir fırsat olurdu. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde ve son olarak Symbiote’u animasyon serisine dahil edin. Seyircinin ortakyaşamla kaynaşacağı bir karaktere sahip olmak, son iki filmde birlikte vakit geçiremedikleri siyah kostümlü başka bir Peter’ı tanıtmaları durumunda duygusal açıdan daha çekici olacaktır.

Birlikte gelen muhteşem animasyonla Örümcek Ayeti filmlerinde, bu seride Sembiyota nasıl yaklaştıklarını görmek gerçekten inanılmaz olurdu. Etraftaki büyük gizlilik göz önüne alındığında Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesindebelki de son hikayeye bir veya iki Sembiyot dahil ediliyor. Umarım Sony final üzerinde çalışmaya başlarken Örümcek Ayeti Venom Symbiote mitolojisi öyle ya da böyle dahil edilecek.

Kaynak: Arkın Tyagi/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow