En iyi Apple Watch fırsatı yeni bir modelde değil, ancak farkı anlamayacaksınız

Apple Watch Series 8, bir dizi sensör ve özelliğe sahip harika bir giyilebilir cihazdır, ancak birçok kullanıcı yalnızca adımları izlemek ve mesaj göndermek için basit bir akıllı saat ister. Apple Watch SE’nin devreye girdiği yer burasıdır ve şu anda birinden çok büyük tasarruf edebilirsiniz: Walmart, Apple Watch SE’yi satıyor. 40 mm birinci nesil Apple Watch […]

En iyi Apple Watch fırsatı yeni bir modelde değil, ancak farkı anlamayacaksınız

Apple Watch Series 8, bir dizi sensör ve özelliğe sahip harika bir giyilebilir cihazdır, ancak birçok kullanıcı yalnızca adımları izlemek ve mesaj göndermek için basit bir akıllı saat ister. Apple Watch SE’nin devreye girdiği yer burasıdır ve şu anda birinden çok büyük tasarruf edebilirsiniz: Walmart, Apple Watch SE’yi satıyor. 40 mm birinci nesil Apple Watch SE, 149 ABD Doları ve 44 mm modeli 179 dolarorijinal MSRP’de 130 $ tasarruf ve gülünç derecede düşük bir fiyat.

Apple, mevcut ikinci nesil SE’yi 249 dolara satıyor ve temelde Walmart’ın sattığı modelle aynı. Temel farklar, biraz daha hızlı bir çip (S8’e karşı S5) ve bir araba kazası geçirdiğinizde acil durum irtibat kişilerini ve yetkilileri bilgilendiren Çarpışma Tespiti’nin eklenmesidir. Aksi takdirde, 40 mm veya 44 mm ekran, kalp atış hızı sensörü, 18 saatlik pil ömrü ve 50M su geçirmezlik ile eski SE tamamen aynıdır.

Apple Watch SE, her zaman açık ekran veya EKG sensörü gibi üst düzey özelliklere sahip değildir, ancak SE, giyilebilir ürünlere girmek isteyen tüm iPhone kullanıcıları için mükemmel bir giriş seviyesi saattir. Ve bu fiyata pratik olarak çalmak.

Teknory