En iyi bitki kimliği uygulaması anlaşması

TL;DR: NatureID Plant Identification Premium Pla’ya ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır)n, 16,17 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar. Nisan yağmurları Mayıs çiçeklerini getirir… peki ya bitkiler? Bitkiler dört mevsim boyunca hayatta kalabilir, sadece hangisini yetiştirmeyi seçtiğinize (ve elbette onlara ne kadar iyi baktığınıza) bağlıdır. “Bitki ebeveyni” olma konusunda daha acemiyseniz, […]

En iyi bitki kimliği uygulaması anlaşması

TL;DR: NatureID Plant Identification Premium Pla’ya ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır)n, 16,17 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar.


Nisan yağmurları Mayıs çiçeklerini getirir… peki ya bitkiler? Bitkiler dört mevsim boyunca hayatta kalabilir, sadece hangisini yetiştirmeyi seçtiğinize (ve elbette onlara ne kadar iyi baktığınıza) bağlıdır. “Bitki ebeveyni” olma konusunda daha acemiyseniz, iPhone kullanıcıları için bitkiler krallığı hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilecek harika bir AI uygulaması var. Devam edin ve o yeşil başparmağı geliştirmeye başlayın.

NatureID Bitki Tanımlama Prim Planı ile(Yeni bir sekmede açılır) ömür boyu abonelik, uygulamayı kullanırken gördüğünüz herhangi bir bitkinin (veya ağacın) fotoğrafını çekerek 14.000’den fazla bitkiyi doğru bir şekilde tanımlayabileceksiniz. Normalde 50 sterlin, ancak şu anda satışta – kupon kodu gerekmiyor – sınırlı bir süre için 16,17 sterlin.

NatureID uygulamasının sezgisel özelliklerinden biri, bitkinizin sahip olabileceği hastalıkları belirleme yeteneğidir. Bu bilgi, yerleşik bitki bakımı kılavuzuyla bitkilerinizin gelişmesine nasıl yardımcı olacağınız konusunda size rehberlik edecek ve bitki ansiklopedisi içinde bilgilendirici makaleler sağlayacaktır. Bu şekilde, son ayaklarında olan veya olmayan hastalıklı görünen bitkinizin büyük bir iyileşme şansı vardır. Tüm bu yararlı bilgiler uygulama içinde bulunabilir ve bu da bitki bakımını kolaylaştırır. Uygulamanın, bitkilerinizle ilgilenmek için hatırlatıcılar ayarlamanıza yardımcı olan bir bitki günlüğü bile vardır.

Yürüyüşçülerin ve kampçıların dikkatine: Ayrıca gördüğünüz ağaçların fotoğraflarını çekebilirsiniz ve uygulama onları tanıyabilir. Resmi çektikten sonra, bir “tanıma devam ediyor” ekranı ve ardından uygulamanın tanıdığı bir bitki veya ağacı öneren bir fotoğraf göreceksiniz. Bitki veya ağaç hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumak için “daha fazla bilgi”ye dokunun.

Onunla oynayarak eğlenecek ve hem kendinizi hem de bitki seven arkadaşlarınızı eğiteceksiniz. NatureID Bitki Tanımlama Premium Planına ömür boyu erişim hakkı kazanın(Yeni bir sekmede açılır) 16,17 £ karşılığında satışta iken.

Teknory