Dish Network çöktü: Günlerce süren kesinti hakkında bildiklerimiz

uydu servisi Dish Network önemli bir kesinti yaşıyor(Yeni bir sekmede açılır) perşembeden beri Sınır bildirildi. Kesinti güne başladı Dish, 2022 4. Çeyrek kazançlarını bildirdi(Yeni bir sekmede açılır)şirket yaklaşık 20 yıldır ilk kez 10 milyon abonenin altına düştüğünü açıkladığında. Görünüşe göre şirketin web sitesi, uygulaması ve müşteri hizmetleri hatları çalışmıyor. ön sayfası Dish’in web sitesi(Yeni bir […]

Dish Network çöktü: Günlerce süren kesinti hakkında bildiklerimiz

uydu servisi Dish Network önemli bir kesinti yaşıyor(Yeni bir sekmede açılır) perşembeden beri Sınır bildirildi. Kesinti güne başladı Dish, 2022 4. Çeyrek kazançlarını bildirdi(Yeni bir sekmede açılır)şirket yaklaşık 20 yıldır ilk kez 10 milyon abonenin altına düştüğünü açıkladığında.

Görünüşe göre şirketin web sitesi, uygulaması ve müşteri hizmetleri hatları çalışmıyor. ön sayfası Dish’in web sitesi(Yeni bir sekmede açılır) şu anda müşterilere sabrı için teşekkür eden ve “Ekiplerimizin çözmek için çok çalıştığı bir sistem sorunu yaşıyoruz” ifadesini içeren bir pankart görüntüleniyor.

AYRICA BAKINIZ:

Elon Musk’ın Twitter’daki kesintilerinin çalışanların işini etkilediği bildiriliyor

Sınır hizmetin müşteri hizmetleri hattında bir insana ulaşılamadı, sadece otomatik bir mesaj; Mashable, Dish’i aradı ve dahili bir sistem sorununun müşteri hizmetlerini etkilediğini söyleyen aynı mesajı aldı. Kayıtta bu süre zarfında uydu hizmetinin kesintiye uğramaması gerektiği belirtilirken, müşteriler Twitter’a girdi(Yeni bir sekmede açılır) kesintiye uğrayan hizmet de dahil olmak üzere çeşitli sorunlar hakkında şikayette bulunmak. DownDetector’daki kullanıcılar(Yeni bir sekmede açılır) ayrıca son 24 saatteki sorunları da belirtmişlerdir.

Neler olup bittiği konusunda sadece müşterilerin kafası karışmakla kalmıyor, aynı zamanda çalışanların da kafası karışmış görünüyor. Kaynaklar söyledi Sınır(Yeni bir sekmede açılır) kesinti konusunda bilgisiz bırakıldıklarını ve sistemin o kadar bozuk olduğunu ve bazı insanların bir günden fazla süredir çalışmadığını söylediler.

Teknory