En iyi bulut depolama fırsatı: Prism Drive’da %97 indirim

TL;DR: Ömür boyu Prism Drive Güvenli Bulut Depolama (10TB) aboneliği 54,62 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %97 tasarruf etmenizi sağlar. Akıllı telefonlarımız neredeyse her zaman elimizde olduğundan, hayatın en güzel anlarını fotoğraflar veya videolar aracılığıyla yakalamak çok kolay. Ve bu değerli anılar, dizüstü bilgisayarlarımızda ve telefonlarımızda yaşayarak sonsuza dek bizimle birlikte kalabilir. Ancak, ömür […]

En iyi bulut depolama fırsatı: Prism Drive’da %97 indirim

TL;DR: Ömür boyu Prism Drive Güvenli Bulut Depolama (10TB) aboneliği 54,62 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %97 tasarruf etmenizi sağlar.


Akıllı telefonlarımız neredeyse her zaman elimizde olduğundan, hayatın en güzel anlarını fotoğraflar veya videolar aracılığıyla yakalamak çok kolay. Ve bu değerli anılar, dizüstü bilgisayarlarımızda ve telefonlarımızda yaşayarak sonsuza dek bizimle birlikte kalabilir. Ancak, ömür boyu bir kez yaşanabilecek bir anı yakalamak için kameranızı çektiğinizde ve korkunç depolama yok bildirimini gördüğünüzde ne olur?

Ömür boyu Prism Drive Güvenli Bulut Depolama aboneliğiyle anılarınızı güvende tutmanıza yardımcı olurken bunun sizin başınıza gelmeyeceğinden emin olun. Bu dosya depolama çözümü, 10 TB’lık geniş bir depolama alanı sağlarken önemli verilerinizi güvende tutmanın uygun bir yolunu sunar. Ve bunu şu anda sınırlı bir süre için yalnızca 54,62 £ gibi çok indirimli bir fiyata alabilirsiniz.

XLS’den PPT’ye ve MP4’e kadar tüm dosyalarınızı depolamak için güvenli bir alan sunarak Prism Drive Secure Storage’ın akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlarınızda yer açmasına yardımcı olmasına izin verin. Bir kez saklandıklarında, onlara herhangi bir cihazdan erişebileceksiniz, bu da belirli bir fotoğrafı veya dosyayı almayı kolaylaştıracaktır.

Doğru olanı seçtiğinizden emin olmak için indirmeden önce önizleme yapma seçeneği de vardır. Bir başkasına dosya göndermek istiyorsanız, paylaşılabilir bağlantılar arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza ulaşmayı kolaylaştırır.

Prism Drive, gizlilik yasalarıyla tamamen uyumludur ve mevcut en güçlü aktarım şifrelemesini sunduğu söylenmektedir. Ve bir dosyayı yanlışlıkla silerseniz, 30 gün boyunca çöp kutusu klasöründen kurtarılabilir.

Şu anda yalnızca 54,62 £ karşılığında sunulan Prism Drive Güvenli Depolama ile 10 TB’lık güvenli depolamanın keyfini çıkarın.

Teknory