Harika teknoloji fırsatı: 3’ü 1 arada Lightning ve Apple Watch kablosu yalnızca 17 ABD doları

TL;DR: 5 Ağustos’tan itibaren, Apple Watch, iPhone ve AirPods için bu 3’ü 1 arada USB-C Şarj Kablosunu yalnızca 16,97 ABD dolarına (kayıtlı olarak 34,99 ABD doları) alın — bu %51 indirimli. İster evde, ister bagajınızda, ister dersten önce cebinizde olsun, cihazlarınızın her biri için ayrı kablolara sahip olmak gerçekten o kadar da pratik değil. Kablosuz […]

Harika teknoloji fırsatı: 3’ü 1 arada Lightning ve Apple Watch kablosu yalnızca 17 ABD doları

TL;DR: 5 Ağustos’tan itibaren, Apple Watch, iPhone ve AirPods için bu 3’ü 1 arada USB-C Şarj Kablosunu yalnızca 16,97 ABD dolarına (kayıtlı olarak 34,99 ABD doları) alın — bu %51 indirimli.


İster evde, ister bagajınızda, ister dersten önce cebinizde olsun, cihazlarınızın her biri için ayrı kablolara sahip olmak gerçekten o kadar da pratik değil. Kablosuz şarj cihazları bir seçenektir, ancak bu durumda yavaş şarj hızlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun yerine, daha basit bir çözümle gidebilir ve tüm cihazlarınıza takılan tek bir kablo taşıyabilirsiniz.

Apple kullanıcıları için bu, üçü bir arada USB-C şarj kablosu anlamına gelir. Bu üç başlı kablonun iki Lightning konektörü ve bir Apple Watch’u şarj etmek için bir noktası vardır. Okula Dönüş indirimi sırasında, bu üçü bir arada kablo yalnızca 16,97 dolara satılıyor, ancak bu uzun sürmeyecek.

Tek kabloyla üç cihazı şarj edin

Derse giderken biraz kafein almayı hatırlamış olabilirsiniz, ancak pillerinizin geri kalanı hala azalıyorsa, kullanmak için tek bir prize ihtiyacınız olan hepsi için bir kabloya sahip olmak işe yarar. Bu üçü bir arada kablo, Apple Watch’unuzu şarj ederken iPhone’unuza ve AirPod’larınıza takılabilir.

Kablonun kendisi bir metreden biraz daha uzun ve üç konektör, dolaşma olasılığını sınırlamak için yalnızca uca doğru ayrılıyor. Yanınızda yalnızca bir şarj cihazı taşıyorsanız, dayanıklılık şarttır. Dayanıksız Apple kabloları daha önce sizi başarısızlığa uğratmış olabilir, ancak bu, zamansız aşınma ve yıpranmayı önlemek için tasarlanmış sağlam plastik ve alüminyum alaşımdan yapılmıştır.

Üç iOS aygıtı için bir kabloda %51 tasarruf edin

Öğrenciler, bir iPhone, AirPods ve Apple Watch ile kullanım için bu şarj kablosuyla günlük taşıma cihazlarını kolaylaştırabilir.

Apple Watch, iPhone ve AirPods için 3’ü 1 arada USB-C Şarj Kablosunu 13 Ağustos 23:59 PT’ye kadar 16,97 ABD dolarına (34,99 ABD doları) alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory