En iyi elektrikli ayaklı masa anlaşması: 80 $ indirim için bir Flexispot ayarlanabilir masa alın

80 $ TASARRUF EDİN: 10 Nisan itibariyle Flexispot ayarlanabilir masa(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 249,99 dolardan 169,99 dolara indirimde. Bu %32’lik bir indirim. Harika bir ayarlanabilir ayaklı masa, işyerinde ve ev ofisinizde bir müttefiktir. Yer kazanmak istiyorsanız ve çeşitli ergonomik seçeneklere sahipseniz, bu elektronik masa fırsatı sizin için olabilir. 10 Nisan itibariyle Flexispot ayarlanabilir çalışma […]

En iyi elektrikli ayaklı masa anlaşması: 80 $ indirim için bir Flexispot ayarlanabilir masa alın

80 $ TASARRUF EDİN: 10 Nisan itibariyle Flexispot ayarlanabilir masa(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 249,99 dolardan 169,99 dolara indirimde. Bu %32’lik bir indirim.


Harika bir ayarlanabilir ayaklı masa, işyerinde ve ev ofisinizde bir müttefiktir. Yer kazanmak istiyorsanız ve çeşitli ergonomik seçeneklere sahipseniz, bu elektronik masa fırsatı sizin için olabilir.

10 Nisan itibariyle Flexispot ayarlanabilir çalışma masası (48×24 inç)(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da sayfa kuponuyla 169,99 $’a satılıyor. Normal fiyatı 249,99$’dır, bu da bu fırsatla 80$ veya %32 indirimden tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Masa, çeşitli aksesuarlara veya birden fazla monitöre sahip kişiler için harikadır.

AYRICA BAKINIZ:

50 ABD doları, size Mac veya Windows için Microsoft Office için ömür boyu lisans verir

Elektrikli ve iki düğmeli sistemle donatılmış, çalışırken ayarlamaya ihtiyaç duyduğunuzda zorlama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bir motorlu kaldırma mekanizması, monte edildikten sonra masayı kaldırır ve indirir. Endüstriyel sınıf çelik, masa yüzeyinde 132 pound’a kadar öğeye dayanabilir, böylece ihtiyacınız olan her şeye parmaklarınızın ucunda sahip olabilirsiniz.

Masa montaj gerektirir ve yaklaşık 60 dakikada bir araya getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Tüm parçalar toplamda yaklaşık 49 pound ağırlığındadır. Ayarlanabilir masaların faydalarını merak ediyorsanız, şansınız varken göz atmanız gereken fırsat bu.

Teknory