Bu ultra ince sesle etkinleştirilen kayıt cihazını %24 indirimle yakalayın

TL;DR: 7 Şubat itibarıyla, 64 GB depolama alanına sahip sesle etkinleştirilen mini bir kayıt cihazına sahip olabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 39,99 ABD doları için – bu, normal 52,99 ABD dolarından %24 indirim demektir. Sanal toplantı yorgunluğu gerçek bir şeydir. Hepimiz oradaydık… günün dördüncü Zoom toplantımızda oturuyorduk, olabilecek en kötü anda tamamen ayrılmış durumdaydık. Ancak […]

Bu ultra ince sesle etkinleştirilen kayıt cihazını %24 indirimle yakalayın

TL;DR: 7 Şubat itibarıyla, 64 GB depolama alanına sahip sesle etkinleştirilen mini bir kayıt cihazına sahip olabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 39,99 ABD doları için – bu, normal 52,99 ABD dolarından %24 indirim demektir.


Sanal toplantı yorgunluğu gerçek bir şeydir. Hepimiz oradaydık… günün dördüncü Zoom toplantımızda oturuyorduk, olabilecek en kötü anda tamamen ayrılmış durumdaydık. Ancak evden çalışmaya devam ettiğimiz sürece iş arkadaşlarımızla bu şekilde bağlantı kurmamız sürekli olacak. Neyse ki, toplantılarınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmanın yolları var.

Toplantıları kaydetmek, uzaktan çalışanların meşgul kalmaları için harika bir yoldur ve tüm sonsuz Yakınlaştırmalar söz konusu olduğunda yeni bir yaklaşım sağlar. Sesle etkinleştirilen süper ince bir kaydedici olan Mini Voice Activated 64GB Recorder’ın yardımıyla önemli bir notu veya ipucunu kaçırmadığınızdan emin olabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır). Sınırlı bir süre için, normal fiyattan %24 indirimle 39,99 ABD dolarına satılıyor.

Cep boyutunda bir kayıt cihazı olan Mini Voice Activated 64GB Kaydedici ile hiçbir ritmi kaçırmayın(Yeni bir sekmede açılır) her zaman kristal netliğinde ses kaydetmeye hazır. Bu kayıt cihazının pratik tasarımı, cüzdanlara, ceplere veya el çantalarına kolayca sığacak ve bir şey kaydetmeniz gerektiğinde elinizin altında olacak şekilde benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Ancak küçük boyutunun sizi aldatmasına izin vermeyin. 64 GB belleğe sahiptir ve 750 saate kadar yüksek kaliteli kayıt dosyası tutma iddiasındadır.

Bu kayıt cihazı, tek bir şarjla 24 saat kullanım sağlayan 230 mAh şarj edilebilir bir pile sahiptir. Ekstra bir yazılım dahil değildir — sesinizi dinlemek istediğinizde tek yapmanız gereken paketteki kulaklık jakını takmak ve oynat düğmesine basmak. Ve kaydetmeye hazır olduğunuzda, tek tuşla kolay kayıt var. Kaydedici sesi tanıdığında kayda başlamanıza ve sessizleştiğinde kaydı durdurmanıza izin veren sesle etkinleştirilen bir mod da mevcuttur.

Mini Sesle Etkinleşen 64 GB Kayıt Cihazı ile bir toplantının veya önemli bir sunumun hiçbir anını kaçırmayın(Yeni bir sekmede açılır)sınırlı bir süre için 39,99 ABD Doları karşılığında kullanılabilir.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory