En iyi hediye kartı fırsatı: Microsoft 365 Ailesi ile 50 ABD doları tutarında ücretsiz Amazon hediye kartı alın

Amazon’a ücretsiz 50 ABD doları kazanın: 27 Aralık itibarıyla, Amazon’da bir yıllık Microsoft 365 Ailesi satın aldığınızda size 50 ABD doları tutarında ücretsiz Amazon hediye kartı kazandırır(yeni bir sekmede açılır). 99,99$’a giden 12 aylık abonelikle, %50 dolaylı tasarruf sağlar. Her evde, hiç düşünmeden bütçeye dahil edilen temel abonelik hizmetleri listesi vardır. Listenizde Microsoft 356 Ailesi […]

En iyi hediye kartı fırsatı: Microsoft 365 Ailesi ile 50 ABD doları tutarında ücretsiz Amazon hediye kartı alın

Amazon’a ücretsiz 50 ABD doları kazanın: 27 Aralık itibarıyla, Amazon’da bir yıllık Microsoft 365 Ailesi satın aldığınızda size 50 ABD doları tutarında ücretsiz Amazon hediye kartı kazandırır(yeni bir sekmede açılır). 99,99$’a giden 12 aylık abonelikle, %50 dolaylı tasarruf sağlar.


Her evde, hiç düşünmeden bütçeye dahil edilen temel abonelik hizmetleri listesi vardır.

Listenizde Microsoft 356 Ailesi varsa, Amazon’da gelecek yıl için yenileme yapmak dolaylı olarak birkaç aylık Disney+ veya Netflix için ödeme yapmakla sonuçlanabilir. Yıllık hizmet, Microsoft’un web sitesinde olduğu gibi hala 99,99 ABD doları(yeni bir sekmede açılır)ücretsiz 50 ABD doları tutarında bir Amazon hediye kartı ile birlikte gelir(yeni bir sekmede açılır) — bu ücretsiz 50 doları başka bir satın alma işleminde kullandığınızda %50’lik dolambaçlı bir tasarruf.

Bu tasarruf, örneğin beş veya altı ay boyunca yinelenen bir akış hizmeti ücretini karşılayabilir. (Hediye kartı postayla gelen fiziksel bir karttır, bu nedenle geleceğini neredeyse kesin olarak unuttuğunuzda tatil sonrası bir sürpriz olabilir.)

Microsoft 365 Aile, Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi büyük Office uygulamalarının kilidini ister okulda ve işte kullanan çocukları ve ebeveynleri olan bir aile, ister küçük bir işletme ekibi olsun, altı kişi için açar. Dosyaları veya fotoğrafları düzenlemek ve hesaptaki diğer kişilerle paylaşmak için 1 TB OneDrive bulut depolama alanı da dahildir.

Hizmet, ebeveyn kontrol yazılımı olarak ikiye katlanır. Microsoft Aile Koruması uygulamasına erişim, kullanıcılara konum izleme, ekran süresi sınırları, web ve uygulama içerik filtreleri ve sürücü güvenlik raporları gibi gelişmiş güvenlik özelliklerine erişim sağlar.

Teknory