En iyi iPad fırsatı: Apple iPad Mini’de (6. nesil) 99 ABD doları tasarruf edin

99 $ TASARRUF EDİN: 30 Mayıs itibarıyla 2021 6. nesil Apple iPad Mini (64 GB)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 499 dolardan 399,99 dolara indirimde. Bu 99 $ tasarruf demektir. Bir tablet, kumsalda güneşlenerek geçirilen günler için harika bir arkadaştır. Yeni bir tane almak istiyorsanız, iPad güvenilir bir seçimdir (birkaç iPad yinelemesi en iyi tabletler listemizde […]

En iyi iPad fırsatı: Apple iPad Mini’de (6. nesil) 99 ABD doları tasarruf edin

99 $ TASARRUF EDİN: 30 Mayıs itibarıyla 2021 6. nesil Apple iPad Mini (64 GB)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 499 dolardan 399,99 dolara indirimde. Bu 99 $ tasarruf demektir.


Bir tablet, kumsalda güneşlenerek geçirilen günler için harika bir arkadaştır. Yeni bir tane almak istiyorsanız, iPad güvenilir bir seçimdir (birkaç iPad yinelemesi en iyi tabletler listemizde yer alır). Neyse ki birçok bütçeye uygun iPad’ler var ve bugün güçlü ve taşınabilir iPad Mini’de çok şey var.

30 Mayıs itibarıyla 2021 6. nesil Apple iPad Mini (64 GB)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da sadece 399,99 dolara satışta. Bu, 499$’lık normal fiyatından %20 indirim ve 99$’lık tasarruf demek. Bu fiyata mor, yıldız ışığı veya uzay grisi renk gruplarından birini seçebilirsiniz, şu anda pembe tükenmiştir.

AYRICA BAKINIZ:

Apple’ın Reality Pro’su: WWDC 2023’ten önce bildiklerimiz

Apple’ın popüler tablet serisinin bu daha taşınabilir versiyonu küçük olabilir, ancak yine de güçlüdür. 8.3 inç ekrana sahiptir, bu da onu daha küçük elleri olan kullanıcılar için mükemmel kılar. Ayrıca Touch ID’ye, önceki modellere göre geliştirilmiş kameralara, stereo hoparlörlere ve ikinci nesil Apple Pencil desteğine sahiptir.

iPad Mini, örneğin yeni iPad Pro ile aynı etkiyi sağlamasa bile çoğu görevde başarılıdır. Ancak bu fiyat noktasında, çoğu kullanıcı için harika bir seçenek – özellikle büyük bir indirimle.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow