En iyi e-okuyucu fırsatı: Amazon’un Kindle Oasis’i Cyber ​​​​Monday için 200 dolardan az

95 $ TASARRUF EDİN: Kindle Oasis 7 inçlik e-okuyucu Amazon’da 184,99 $ karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır) Siber Pazartesi için 279,99 dolardan düştü. Bu %34’lük bir indirim. Amazon Kindle gibi e-Okuyucular mütevazi, gösterişsiz cihazlar olabilir, ancak parmaklarınızın ucunda çok sayıda seçenek bulunan kağıt benzeri bir okuma deneyimi söz konusu olduğunda onları yenemezsiniz. Şimdi, Kindle ahırındaki […]

En iyi e-okuyucu fırsatı: Amazon’un Kindle Oasis’i Cyber ​​​​Monday için 200 dolardan az

95 $ TASARRUF EDİN: Kindle Oasis 7 inçlik e-okuyucu Amazon’da 184,99 $ karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır) Siber Pazartesi için 279,99 dolardan düştü. Bu %34’lük bir indirim.


Amazon Kindle gibi e-Okuyucular mütevazi, gösterişsiz cihazlar olabilir, ancak parmaklarınızın ucunda çok sayıda seçenek bulunan kağıt benzeri bir okuma deneyimi söz konusu olduğunda onları yenemezsiniz. Şimdi, Kindle ahırındaki en önemli teklif olan Kindle Oasis, Amazon’un Siber Pazartesi anlaşmasıyla satışta(yeni bir sekmede açılır): 279,99 ABD dolarından yalnızca 184,99 ABD dolarına 32 GB depolama alanına sahip destekli bir tane alabilir ve ekleyebilirsiniz.

Oasis’in tamamen alüminyum yapısını ve okurken lüks bir dokunuş için mevcut Şampanya Altın rengini takdir ediyoruz. 7 inçlik Paperwhite ekran, kağıdı taklit eden e-mürekkep teknolojisindeki en son teknolojidir ve şimdi çeşitli aydınlatma koşullarında daha az göz yorgunluğu için renk sıcaklığı soğuk beyazdan sıcak sarı tona ayarlanabilir. Sesli uyumluluk (ayrıca Amazon’dan) Bluetooth kulaklıklarınızla çalışır, böylece sesli kitaplara geçebilir ve meraklılarınızı dinlendirebilirsiniz. Aynı zamanda su geçirmezdir, bu nedenle sıçramayı kaldırabilir.

Bu fırsata üç aylık Kindle Unlimited dahildir, yani bu tanıtım döneminde milyonlarca kitap ücretsizdir (abonelik eklentisi olmadan da satın alabilirsiniz). Oasis’i kilit ekranı reklamları olmadan almak için, o model için fazladan 20 dolardan fazla ödemeniz gerekecek. Buna göre karar verin ve kontrol edin (yeni bir sekmede açılır)Amazon’da.

Teknory