Chris Pine Yeni Film Wish’de Disney Kötü Adam Şarkısını Nasıl Mükemmelleştirdi?

Özet Chris Pine filmdeki müzikal numarasının kayıt sürecini buldu Dilek zor olacaktı ama o bu mücadeleden keyif aldı. Yıldızın geri dönüp belirli anları yeniden kaydetmesi gerekti.ince ayar” şarkı. Pine, Julia Michaels ve Benjamin Rice’ın yazdığı müziği ve sözleri takdir ettiğini ve yeteneklerini onurlandırmak istediğini söyledi. Dilek yıldızı Chris Pine müzikal numarasını nasıl mükemmelleştirdiğini paylaştı. Stüdyonun […]

Chris Pine Yeni Film Wish’de Disney Kötü Adam Şarkısını Nasıl Mükemmelleştirdi?

Özet

 • Chris Pine filmdeki müzikal numarasının kayıt sürecini buldu Dilek zor olacaktı ama o bu mücadeleden keyif aldı.
 • Yıldızın geri dönüp belirli anları yeniden kaydetmesi gerekti.ince ayar” şarkı.
 • Pine, Julia Michaels ve Benjamin Rice’ın yazdığı müziği ve sözleri takdir ettiğini ve yeteneklerini onurlandırmak istediğini söyledi.


Dilek yıldızı Chris Pine müzikal numarasını nasıl mükemmelleştirdiğini paylaştı. Stüdyonun ikonik dilek yıldızının arka planını anlatan yeni Disney animasyon filminde Pine, Rosas krallığının halkının dileklerini istifleyen kaprisli Kral Magnifico’yu canlandırıyor. JP Saxe’ın katkılarıyla Julia Michaels ve Benjamin Rice’ın şarkılarının yer aldığı film müzikalinde, Pine’ın pıtırtıya dayalı kötü adam şarkısı “This is the Thanks I Get”i seslendirmesi de yer alıyor.

Ekran Rantı Chris Pine ile filmdeki rolü hakkında bir röportaj yapma fırsatı buldu. Dilek döküm. Müzikal numarasını analiz ederken kayıt sürecinin “gerçekten çok zor” Çünkü şarkıların hakkını vermek istiyordu. Mücadeleden keyif aldığını çünkü teşvik ettiğini söyledi “bunu yapmak için rekabetçi arzum,” ama geri dönüp bazı anları yeniden kaydetmesi gerekti “ince ayar” şarkı. Aşağıda Pine’ın tam alıntısını okuyun:

Gerçekten zordu. Kayıt benim uzmanlık alanım değil. Ve ilk kayıt yaptığım zamanı hatırlıyorum, Barbra Streisand’la bir şeyler yapmıştım ve tabiri caizse ilk kez kendimi gerçekten kutunun içinde duyduğum zamandı. Duşta kendi kendine kayıt yaptığın zamanki sesten farklı bir ses. Muhteşem bir ses çıkardığınız, bir notaya basıp basmadığınızın tüm mikro-ince noktalarını gerçekten duyduğunuz yer. Düşündüğüm kadar uyumlu değilim. Yani evet, gerçekten çok zordu. Ve Julia inanılmaz bir şarkı yazarı ve cümleleri gerçekten çok zor ve çoğu zaman müziğin cümleleriyle zıtlık oluşturuyor. Bu yüzden gerçekten zordu ve gelip yeniden kaydetmem ve ince ayar yapmam gerekiyordu. Ama bu meydan okumayı gerçekten beğendim. Bir şeyde iyi olmadığımı hissetmeyi seviyorum çünkü bu, o şeyi yapmaya yönelik tüm rekabetçi arzumu ortaya çıkarıyor. Ve onlar çok güzel müzikler yazdılar ve o da çok güzel sözler yazdı. Korkarım bunun Disney’in mirasını onurlandırmakla pek alakası yoktu. Gerçekten harika müzik yazan bu iki sanatçıyı onurlandırmayı daha çok istiyorum.


Wish’in “This Is the Thanks I Get” Şarkısı Uzun Bir Kötü Şarkılar Dizisinden Biridir

Chris Pine tarafından seslendirilen Kral Magnifico, krallığındaki insanların dileklerini içeren parlayan küreler tutuyor.

Pine, Michaels ve Rice’ın müziğini onurlandırmaya odaklanırken, “Aldığım Teşekkür Bu” en önemli şarkılardan biri. Dilek Disney referansları. Şirketin yüzüncü yıl kutlamaları sırasında gösterime giren tek animasyon filmi olan proje, şirketin mirasının ağırlığını omuzlarında taşıyor. Bu nedenle, ana karakter olarak dileyen yıldızın varlığının çok ötesinde, geçmiş Disney filmlerine yapılan göndermelerle doludur.

“Aldığım Teşekkür Bu”, filmin ikonik Disney anlarına yapılan genel referansların temel taşlarından biridir. Söz içeriği ve müzikal yaklaşım Maui’nin 2016’daki “You’re Welcome” şarkısına oldukça benziyor. Moanaaynı zamanda çok daha uzun bir Disney müzik mirasının da parçasıdır. Kötü adam şarkısı, bir Disney müzikalinin en ikonik unsurlarından biridir ve belki de kahramanın temel arzularını belirleyen “İstiyorum” şarkısından sonra ikinci sırada yer alır.

MoanaMaui’nin tam anlamıyla bir kötü adam olmadığı ortaya çıkar, ancak filmin başındaki bencil davranışları onu Moana’nın arayışına ilk düşmanlardan biri haline getirir.

Kötü adam şarkısı, “İstiyorum” şarkısının tam tersidir ve filmin hikayesinin yanı sıra düşmanın motivasyonlarını da belirler. Bir erken versiyon, Yüz Bir Dalmaçyalı “Cruella de Vil” aslında kahramanlar tarafından söylendi, ancak bunlar genellikle kötü adamlar tarafından söyleniyor, örneğin Ursula’nın “Zavallı Talihsiz Ruhlar” adlı eseri gibi. Küçük DenizkızıScar’ın “Hazırlıklı Olun” şarkısı Aslan Kralve Mother Gothel’in “Mother Knows Best” şarkısı Karışık. Böylesine ağır bir mirasa gereken saygıyı göstermek için Chris Pine’ın Dilek Kötü adamın şarkısının mümkün olduğu kadar ince ayarlanmasına ihtiyacı vardı.

 • Disney Dilek Posteri
  Dilek

  Yayın tarihi:
  2023-11-22

  Müdür:
  Sıralamak

  Döküm:
  Sıralamak

  Değerlendirme:
  PG

  Çalışma süresi:
  95 dakika

  Türler:
  Sıralamak

  Yazarlar:
  Sıralamak

  Stüdyo(lar):
  Sıralamak

  Distribütör(ler):
  Sıralamak

Teknory