2023’ün en iyi kablosuz şarj matları ve stantları (İngiltere)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’li bir kitle için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı. Sanki hayatın koşuşturması yeterince eziyet değilmiş gibi, hayatı biraz daha stresli kılan iki şey sayabiliriz: Çaresizce şarj edilmesi gereken bir telefon ve evinizin her köşesinde birbirine dolanmış kablolar. . Bu nedenle bir kablosuz şarj cihazına ihtiyacınız var — telefonunuzu […]

2023’ün en iyi kablosuz şarj matları ve stantları (İngiltere)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’li bir kitle için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı.

Sanki hayatın koşuşturması yeterince eziyet değilmiş gibi, hayatı biraz daha stresli kılan iki şey sayabiliriz: Çaresizce şarj edilmesi gereken bir telefon ve evinizin her köşesinde birbirine dolanmış kablolar. . Bu nedenle bir kablosuz şarj cihazına ihtiyacınız var — telefonunuzu (veya aslında herhangi bir cihazı) şarj etmek için her yere takabileceğiniz kullanışlı bir cihaz.

Akıllı cihazların hayatımızı ele geçirdiği bu gün ve çağda, kablosuz bir şarj cihazı hemen hemen bir zorunluluktur. Ve mevcut kaliteli şarj matları ve stantları yelpazesinden etkilendik.

Ama nereden başlamalı? Bir akıllı telefon seçmek zaten yeterince zor, şarj cihazını da boşverin. Yardım edebileceğimiz yer orası.

Kablosuz şarj matları ve standları nedir?

Onlar kulağa oldukça fazla geliyor. Kablosuz şarj altlıkları, cihazınızı yerleştirebileceğiniz gerçek altlıklar veya küçük altlıklardır. Bir stand genellikle cihazınızı destekler. Şarj matları, masanızda veya komodinin üzerinde bulundurmak için iyidir, böylece telefonunuz veya cihazınız kolayca elinizin altında olur. Kablosuz şarj standları, akıllı telefonunuzu şarj olurken kullanmaya devam etmek istiyorsanız özellikle iyidir – çünkü diktir – özellikle görüntülü aramalar yapıyor veya video akışı yapıyorsanız.

Kablosuz şarj cihazı nasıl çalışır?

Kablosuz şarj cihazları şık küçük araçlardır. Salınımlı bir manyetik alan oluşturan bakır bobinlere sahiptirler. Bu, şarjı menzildeki herhangi bir uyumlu cihaza iletir. Temel olarak, cihazınızı bağlamak zorunda kalmadan şarj edebilirsiniz.

Hangi cihazlar kablosuz şarj cihazlarıyla çalışır?

Kısa cevap akıllı telefonlar, kulaklıklar ve akıllı saatlerdir. Ama hangi belirli modeller? Çoğu kablosuz şarj cihazı, “Qi sertifikalı” olarak adlandırılan evrensel uyumluluğa sahiptir. En popüler akıllı cihazların çoğu Qi teknolojisidir – Apple iPhone’lar, Apple Watch, Samsung Galaxy telefonlar ve kulaklıklar ve Google Pixel cihazları. Her şarj cihazının kapsadığı genel cihazları aşağıda listeledik, ancak satın almadan önce her zaman belirli model uyumluluğunu iki kez kontrol edin.

MagSafe nedir?

Bu, Apple teknolojisinin özel bir parçasıdır. Neyse ki bu, MagSafe kullanan şarj cihazlarının resmi Apple ürünleri olduğu anlamına gelmez, ancak bu bir Apple yeniliğidir. Bu şarj cihazlarında, Apple cihazlarının optimum, hızlı şarj edilmesi için telefonu mükemmel konuma çeken mıknatıslar – dolayısıyla “Mag” – bulunur. Bununla birlikte, MagSafe şarj cihazlarının Apple cihazlarıyla sınırlı olması gerekmez.

Kablosuz şarj cihazları ne kadar hızlı?

Bu, bazı kablosuz şarj cihazlarının mücadele ettiği bir alandır. Genellikle bir AC adaptörüyle gelmedikleri için (bunun yerine bir USB bağlantısı olabilir). Mümkün olan en hızlı şarj için iyi bir adaptöre de yatırım yapın. Hızlı şarj bir öncelik değilse, anlaşmayı bozmamalı.

En iyi kablosuz şarj matı veya standı nedir?

Tamam, kablosuz şarj hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrendiniz. Şimdi bir karar verme zamanı. Hangi şarj matının veya standının size uygun olduğuna yalnızca siz karar verebilirsiniz, ancak mevcut seçenekleri gözden geçirerek ve en iyi ürünlerden oluşan bir liste oluşturarak zor işlerin bir kısmını yaptık. Sana doğru.

Bunlar en iyi kablosuz şarj matlarıdır ve 2023’ü temsil eder.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow